خرید رنگ پلاستیک شفاف از تولیدکننده

رنگ شفاف به انواعی از رنگ گفته می شود که به خودی خود بی رنگ بوده و می تواند رنگ لایه زیرین را نمایش دهد. این نوع از رنگ ها کاربرد فراوانی دارند. رنگ پلاستیک شفاف یکی از انواع جدید رنگ های شفاف است که می‌توان از آن در پروژه های ساختمانی نیز استفاده کرد.

خرید رنگ پلاستیک شفاف از تولیدکننده

تفاوت رنگ پلاستیک شفاف با رنگ روغنی

تفاوت رنگ پلاستیک شفاف با رنگ روغنیرنگ های پلاستیک از لحاظ ساختاری با رنگ‌ های روغنی کاملاً متفاوت اند. رنگ های پلاستیک برای شل شدن و درآمدن به حالتی که قابل اعمال بر روی سطوح باشند به آب به عنوان حلال احتیاج دارند. در حالی که در رنگ های روغنی به عنوان حلال از تینر های روغنی و یا بنزین استفاده می‌شود. رنگ های روغنی نیز نمونه‌ های مختلفی از رنگ های شفاف را شامل می‌شوند که کیلرها و پلی استرها جزو این نوع از محصولات هستند.رنگ های روغنی شفاف نسبت به رنگ های پلاستیکی شفاف دارای براقیت بالا تری نیز هستند که این امر به دلیل اعمال رنگ های روغنی بر روی سطوح صاف تر نیز می باشد.

از رنگ های پلاستیکی شفاف می توان به عنوان یک لایه محافظ برای طراحی ها و پتینه کاری های موجود بر روی دیوار های گچی استفاده کرد. همچنین یکی دیگر از کاربرد های رنگ پلاستیک شفاف ایجاد لایه‌ های بی رنگ بر روی پتینه کاری ها جهت اعمال لایه های رنگی دیگر است. به دلیل یکسان بودن حلال در رنگ های پلاستیکی ای که ممکن است باعث اختلاط رنگ ها با یکدیگر شود، این لایه شفاف را بین لایه های رنگی مختلفی اعمال می‌کنند تا بتوانند طراحی زیبا تر و ظریف تری را انجام دهند.

رنگ های پلاستیک شفاف را باید بر روی رنگ های پلاستیکی اعمال کرد. به طور کلی برای رنگ زدن سطوح باید از نوع رنگ قبلی و حلال استفاده شده در آن اطلاع داشته باشید، تا بتوانید بدون ایجاد سوختگی و تورم در روی سطح رنگ قدیمی، سطوح قدیمی را تعمیر و بازسازی کنید.

قیمت هر کیلو رنگ پلاستیک شفاف

قیمت هر کیلو رنگ پلاستیک شفافرنگ های پلاستیک نسبت به رنگ های روغنی و فوری موجود در بازار قیمت پایین تری دارند و مناسب استفاده برای پروژه های بزرگ هستند. طبیعتاً خرید این محصول به صورت عمده و یا در بسته بندی های بزرگ تر، به صرفه تر خواهد بود.

رنگ های پلاستیک را می توانید در بسته بندی های نیم کیلویی و یا یک کیلویی و همچنین در بسته بندی های ۵ یا ۱۰ کیلویی خریداری نمایید. قیمت رنگ پلاستیک شفاف نسبت به رنگ های پلاستیک دیگر تفاوت چندانی نداشته و به دلیل یکسان بودن ساختار پایه ی آن ها تقریباً در رنج قیمتی برابر قرار دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.