خرید رنگ پلاستیک اکریلیک از شرکت مجاز

رنگ پلاستیک اکریلیک، نوع جدیدی از رنگ های پلاستیکی هستند که قابلیت های بالاتری نسبت به انواع قبلی دارند. از این رو کاربرد عمده ای دارند و در شرایط مختلف اقلیمی مورد استفاده قرار می گیرند. به نحوی که امروزه شاهد استفاده از آن در صنایع مختلف به ویژه صنعت ساختمان سازی می باشیم. برای آشنایی با خرید رنگ پلاستیک اکریلیک از شرکت مجاز، با این مطلب همراه شوید.

خرید رنگ پلاستیک اکریلیک از شرکت مجاز

تفاوت رنگ اکریلیک و رنگ پلاستیک بر روی دیوار

تفاوت رنگ اکریلیک و رنگ پلاستیک بر روی دیواردر رابطه با تفاوت رنگ اکریلیک و رنگ پلاستیک بر روی دیوار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • معمولا انواع رنگ پلاستیک درجه یک و دو به عنوان بتونه و لایه زیری روی دیوار به کار می روند و رنگ اصلی و رویه آن را با رنگ اکریلیک، انجام می دهند. نسل جدید رنگهای پلاستیکی یا همان رنگ اکریلیک، قابلیت شست و شو دارد. این در حالی است که رنگ پلاستیکی درجه دو را نمی توان شست و نوع درجه یک آن نیز قابلیت شست و شوی کمی دارد. در صورت شست و شوی زیاد، لایه رنگ از بین می رود.
  • رنگ اکریلیک، انواع مختلف براق، نیمه براق و مات دارد. استفاده از نوع براق آن روی دیوار، فضای اتاق را روشن تر و جذاب تر می کند. این ویژگی در رنگ پلاستیکی کمتر دیده می شود. علاوه بر این، هر سطحی یا هر نوع زیر کاری، اعم از گچی، سیمانی و رنگ خورده را می توان با رنگ اکریلیک، رنگ آمیزی نمود. رنگ کاری روان و آسان را هم می توان با آن تجربه کرد. در مورد نوع پلاستیکی، این مزیت وجود ندارد.
  • زمانی که رنگ آمیزی دیوار با رنگ پلاستیکی انجام می شود، مدت زمان بیشتری لازم است تا خشک شود. اما در مورد نوع دیگر، اینطور نبوده و خیلی سریع خشک می شود. اتاق و ساختمانی که با آن رنگ آمیزی می شود، بلافاصله بعد از اتمام عملیات رنگ کاری آماده بهره برداری می باشد.
  • هم چنین، بوی نامطبوع رنگ پلاستیکی جزو دیگر مشخصات آن می باشد. در مورد رنگ اکریلیک، این معضل وجود ندارد. بنابراین می توان گفت، نسل جدید رنگها، برای سلامتی انسان مفید هستند. از طرفی چون به راحتی در آب حل می شوند، با محیط زیست نیز سازگار هستند. اما نسل قدیمی آن ها از مشتقات نفتی، استفاده می کنند که عملا سلامت محیط زیست را به خطر می اندازند.

قیمت انواع رنگ پلاستیک اکریلیک

قیمت انواع رنگ پلاستیک اکریلیکقیمت انواع رنگ پلاستیک اکریلیک به چندین عامل بستگی دارد. نوع، کیفیت، بسته بندی و نحوه ی خرید از مهم ترین این عوامل می باشد. در رابطه با نحوه خرید باید اشاره کرد که خرید عمده، بهترین روش خرید برای بهره مندی از نازلترین قیمت ها است. در این شیوه، واسطه های فروش، حضور ندارند و از بی ثباتی و افزایش قیمت ها جلوگیری می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.