خرید رنگ ساختمانی صدفی مرغوب

خرید رنگ ساختمانی صدفی مرغوب با قیمتهای مختلفی صورت می گیرد.  امروزه انواع این محصول توسط تولید کنندگان داخلی با حجم بالا تولید و ارائه می شود. حجم های مختلف بسته بندی شده سبب می گردد تا خریدار بتواند متناسب با نوع نیاز خود حجم مورد نظر را تهیه و مصرف نماید. نوع پودری و محلولی این محصول برای فعالیت های مختلفی به کار برده می شود. برای استفاده از نوع پودری باید حلال مورد نظر را نیز تهیه و به نسبت معین با پودر مورد نظر ترکیب نمود. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

خرید رنگ ساختمانی صدفی مرغوب

کاربرد رنگ صدفی ساختمانی

کاربرد رنگ صدفی ساختمانیامروزه رنگ های مختلفی برای رنگ آمیزی دیوار، سقف و درب های ساختمانی تولید می شود. تنوع رنگها و کیفیت های رنگ های ساختمانی کاربرد بالای آنها را منجر شده و مصارف بیشتری را در بر می گیرد. در این مبحث می خواهیم به یکی از رنگ های محبوب و پر تقاضا بپردازیم.

رنگ صدفی با داشتن تن رنگ سفید و کرم یکی از پرکاربرد تربن رنگهای حال حاضر است‌ امروزه دیوار های فضای داخلی را سفید نمی کنند بلکه با رنگ صدفی می توانند حالت ملایم تری را به فضا ببخشند. کاربرد رنگ صدفی ساختمانی بیشتر برای رنگ آمیزی دیوار و سقف صورت می گیرد. ولی امروزه از نوع براق این محصول عموما برای رنگ آمیزی درب های ورودی و خروجی ساختمان و همچنین درب ورودی واحد های آپارتمانی صورت می گیرد.

انواع کیفیت این محصول سبب شده است در محیط های مختلف به خصوص رطوبت زا نیز رنگ مزبور استفاده شود. عموما نقاشان از رنگ های عایق رطوبت و حرارت برای درب های سرویس های داخلی و خارجی استفاده می نمایند. استفاده از این رنگ منجر می شود تا طول عمر محصول افزایش یافته و در روز های آینده سبب پوسیدگی و تغییر رنگ نشوند.

تفاوت قیمت رنگ صدفی و ساده

تفاوت قیمت رنگ صدفی و سادهرنگ صدفی امروزه در کارهای رنگی مختلفی استفاده می شود. رنگ صدفی رزینی و اپوکسی کارایی بالایی در هنر رزینی دارند. از این رنگ بیشتر برای تولید زیور آلات رزینی استفاده می شود.

تفاوت قیمت رنگ صدفی و ساده به علت ترکیباتی است که در داخل رنگ صدفی موجود است. از این رو قیمت رنگ صدفی بیشتر از نوع ساده آن است. قیمت نوع محلول رنگ صدفی بیشتر از نوع پودری آن می باشد چرا که در نوع پودری نیاز به حلال می باشد تا رنگ مورد نظر را استفاده نمود. کاربرد رنگ ساختمان به صورت محلول بیشتر از نوع پودری است. از رنگ های پودری برای هنر اپوکسی، رزینی و رنگ آمیزی لوازم دکوری و منزل استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.