خرید حضوری رنگ پلاستیک ساختمانی

رنگ کاری منازل و ساختمان ها مخصوصا در روزهای پایانی سال و با نزدیک شدن به عید نوروز و یا ساختمان های تازه ساز از رونق خوبی برخوردار است. در این میان نوع رنگ مطرح می شود که پلاستیکی باشد یا روغنی.

رنگ پلاستیک بر اساس ترکیبات مختلفی ساخته می شود که حلال هر دو نوع رنگ ها آب است. رنگ تمام پلاستیک قابلیت شستشو را ندارد. خرید حضوری رنگ پلاستیک ساختمانی از همین مراکز امکان پذیر است.

خرید حضوری رنگ پلاستیک ساختمانی

انواع رنگ پلاستیک ساختمانی

انواع رنگ پلاستیک ساختمانی

این رنگ ها معمولا برای رنگ کردن سقف منازل کاربرد دارد پس بهتر است در جاهایی که رفت و آمد زیاد است به کار برده نشود. به طور مثال برای دیواره های راه پله و راهرو به کار برده نشود زیرا خیلی زود دچار لکه می شوند و پاک کردن آن ها کار دشواری است. هم چنین برای سطح چوبی و فلزی نیز کاربرد ندارد. رنگ پلاستیکی ساختمان در فروشگاه های معتبر عرضه می شود.

این محصول از قدیم مورد استفاده بوده است و چون با حلال های نفتی مخلوط می شود برای آن یک امتیاز به حساب می آید. اگر از نوع درجه یک باشد، می توان آن را شستشو داد. از اساسی ترین امتیاز های آن می توان به سرعت رنگ کردن، پوشش دادن مناطق رنگ شده و بوی کم آن اشاره کرد.

این محصول به صورت تمام پلاستیک و نیمه پلاستیک موجود است.

قیمت رنگ های پلاستیکی ساختمان

قیمت رنگ های پلاستیکی ساختمان

این نمونه علاوه بر مزایا، معایبی نیز دارد از جمله، چروک شدن آن موقع شستشو، جذب کردن آب به خود و بر روی وسایلی چون نرده و در و پنجره آهنی نمی توان از آن استفاده کرد. رنگ مورد نظر ماندگاری پایینی داشته و با غلتک نمی توان آن را زد و با گذشت زمان و به وسیله ی نور، رنگش تغییر می کند. با وجود مزایا و معایب فراوانش، هم چنان مورد استفاده ی زیادی قرار می گیرد.

انواع رنگ ساختمانی به روغنی، پلاستیک، اکریلیک و… تقسیم می شوند. در مواقعی که با کمبود وقت برای رنگ کردن منزل مواجه هستیم، این رنگ می تواند گزینه ی مناسبی باشد و قیمت کمتری نسبت به رنگ روغن دارد و چون حلال آن آب است برای افرادی که به بوی آن حساسیت دارند به کار بردنش می تواند مناسب باشد.

سنباده کاری دیوار ها قبل از هر رنگی از کارهای واجب نقاشی به شمار می آید چون کاری اصولی شده است و باعث می شود که رنگ ما خیلی خوب جواب دهد. برای درست کردن رنگ دلخواه باید رنگ های دیگر را به نسبت مخلوط کنیم تا آن رنگ به دست آید. قیمت رنگ پلاستیکی ساختمان را می توانید از همین مرکز جویا شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.