خرید بی واسطه رنگ اکریلیک شبرنگ

رنگ نسوز و اکریلیک نسل جدیدی از رنگ های ساختمانی است که به دلیل سازگاری با عوامل محیط زیست طرفداران زیادی به خود اختصاص داده است. این رنگ ها جایگزین مناسبی برای رنگ روغنی و پلاستیکی شده است ورنگ آمیزی ساختمان ها با تحول جدیدی همراه شده است. رنگ های اکریلیک در ابتدا برای رنگ کردن اتوموبیل استفاده میشد اما به دلیل ویژگی هایی که دارد مورد توجه در صنعت ساختمان سازی شده است.

رنگ اکریلیک شبرنگ از آنجایی که بر پایه آب تهیه می‌شود، فاقد بو است و ضخامت بالایی دارد. این محصول دارای رنگ های متنوعی است و در اندازه های مختلف ارائه می‌شود. رنگ اکریلیک از مواد اولیه با کیفیت تهیه می‌شود و برای محیط زیست هیچ گونه آلودگی ندارد. با خرید بی واسطه رنگ اکریلیک شبرنگ در قیمت های مناسب، در هزینه تهیه محصول صرفه جویی خواهید کرد.

 

خرید بی واسطه رنگ اکریلیک شبرنگ

بررسی رنگ اکریلیک شبرنگ

در این بخش به بررسی خصوصیات رنگهای صنعتی شبرنگ اکریلیک خواهیم پرداخت. برخی از مهم‌ترین خصوصیات این نوع از رنگ ها را در زیر نام می‌بریم.

به دلیل غلظت زیادی که دارد به راحتی توسط غلتک یا قلم مو بر روی سطوح قابل استفاده است. اکریلیک شبرنگ درخشندگی و نور خاصی دارد که در هنگام شب نمایان می‌شود. از آنجایی که کیفیت زیادی دارد، از طول عمر بالایی برخوردار است.

 

این رنگ بر روی سطوح مختلف چوبی، گچی و … قابل استفاده می باشد. همچنین زمانی که در معرض نور قرار گیرند، توانایی ذخیره آن را دارند و در هنگام تاریکی به عنوان یک منبع نور مورد استفاده قرار می گیرند. برای اینکه مدت زمان نور دهی افزایش یابد، نیاز است تا رنگ زمان بیشتری در معرض نور مهتابی قرار گیرد.

 

این رنگ ها در صنایع مختلف مانند، راه سازی، چاپ، ساختمان سازی کاربرد دارد و بهترین وسیله برای تزئین محیط داخلی خانه است. به دلیل نوع ساختار رنگ شبرنگ قبل از مصرفی قوطی را تکان دهید. حدود نیم ساعت زمان نیاز است تا رنگ بعد از استفاده به خوبی خشک شود.

 

در صورتی که دوست دارید رنگ نور دهی بیشتری داشته باشد، عمل رنگ زدن را چندین بار تکرار کنید. این نوع از رنگ ها توانایی نور دهی تا ۶۰ دقیقه را دارند و به وسیله انواع لامپها به خصوص لامپ های مهتابی و نور خورشید قابل شارژ هستند. همچنین کاملا سازگار با محیط زیست هستند و هیچ گونه آلودگی ندارند.

بیشتر بخوانید: چسب آنژیوکت، چسب سرامیک

در صورت آغشته شدن دست با این نوع از رنگ ها به راحتی با آب پاک می‌شوند. تنها تفاوت رنگ شب تاب با دیگر رنگ های اکریلیک وجود رنگدانه های شب تاب است. اغلب نورهای آبی و سبز ساطع می‌کند و رنگ قرمز آن، بسیار کم نور است. با استفاده از این نوع رنگ ها تابلوهای هنری زیبایی خلق می‌شود و نقاشی به این شیوه طرفداران بسیاری دارد.

 

بررسی رنگ اکریلیک شبرنگ

فروشگاه عمده فروشی رنگ شبرنگ

فروشگاه رنگ ترافیکی و اکریلیک رنگ آذرین محصولاتی درجه یک عرضه می‌کند. رنگ های شبرنگ بهترین پوشش برای محافظت از سطوح هستند. عمده فروشی رنگ شبرنگ، قوطی های رنگ را در وزن های مختلف ارائه می‌کند.

برای خرید و ثبت سفارش کافی است از طریف فرم های درج شده با کارشناسان حاذق مجموعه رنگ آذرین تماس حاصل فرمایید و  مجموعه ما محصول مورد نیاز را برای شما تامین حاصل فرماید.

مجموعه آذرین مرکز فروش مستقیم رنگ اکریلیک شبرنگ در ایران میباشد و با اطمینان کافی می توانید خرید مطمعن داشته باشید.

فروشگاه عمده فروشی رنگ شبرنگ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.