خرید انواع رنگ پودری الکترواستاتیک عمده

رنگ های پودری اول بار حدود 50 سال پیش در قاره آمریکا ساخته و مورد استفاده عموم در مشاغل و اصناف مختلف قرار گرفت. رنگ پودری الکترواستاتیک عمده تا به امروز جزو مصارف بصرفه در اصناف مربوطه کاربرد دارد.در واقع به نحوه استفاده از این پودرهای الکترواستاتیک می گویند. رنگ پودری با استفاده از تفنگ الکترواستاتیکی بر روی اجسام پاشیده می شود. بخاطر باردار شدن پودر ها درون این تفنگ ، لایه با خاصیت چسبندگی روی سطح قرار میگیرد و بعد از گذاشتن آن در کوره ، یک پوشش محکم را تشکیل میدهد.

خرید انواع رنگ پودری الکترواستاتیک عمده

مزیت های خاص رنگ پودری الکترواستاتیک مات

مزیت های خاص رنگ پودری الکترواستاتیک مات از ویژگی های خوب و کاربردی رنگ الکترواستاتیک مات می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1- سمی نبودن و فارغ بودن از هر نوع فلز سنگین یا مخرب و واکنش گر

2-وجود نداشتن حلال هایی نظیر نفت و بنزین که به واسطه آن ها بخار های زیان رسان تولید کنند

3-تهی بودن از خطرات مربوط به بیماری های تنفسی و مشکلات مربوط به ریه

4- ایمن تر بودن نسبت به سایر رنگ های غیر پودری در مقابل آتش گرفتن به خاطر نداشتن حلال

5- یادگیری ساده برای استفاده و فارغ بودن از آموزش های خاص و همچنین مهیا کردن راحت ادوات رنگی

6- کم مصرف بودن هزینه زمانی و به تبع آن کم شدن نیروی مصرفی

7- قابل بازیافت بودن رنگ که موجب نهایت استفاده از این رنگ میگردد.

8- کاهش آسیب های وارده به اجسام رنگ زده شده به نسبت رنگ های مایع مشابه

توزیع کننده رنگ پودری الکترواستاتیک عمده

توزیع کننده رنگ پودری الکترواستاتیک عمده امروزه با پیشرفت تکنولوژی تمامی اصناف فروش ، به فروش الکترونیکی روی آورده اند. صنف فروش محصولات چوبی نیز از این امر مستثنی نیست. شما هم میتوانید با مراجعه حضوری به کارخانه های تولیدی و هم در از طریق سامانه های بر خط ( آنلاین) سفارش رنگ پودری خود را ثبت نمایید. توزیع رنگ الکترواستاتیک میتواند به صورت مستقیم باشد. این کار یه مزیت برد – برد دو طرفه هم برای خریدار و هم برای فروشنده ایجاد می کند. از طرفی سفارشات و فروش توزیع کننده بالا می رود و از طرف دیگر مشتری سریع تر و از همه مهم تر بدون واسطه محصولی با قیمت مناسب تر را خرید می نماید. پس سریع ترین راه دریافت این محصول خرید آنلاین و بدون واسطه (مستقیم) از خود شرکت تولید کننده رنگ پودری می باشد. بنابراین از مزایای اینگونه خرید می توان به ارزان تر بودن ، انتخاب راحت تر و سرعت بیشتر در فرآیند خرید اشاره کرد. تنها موردی که باید به آن توجه کنید این است که قبل از خرید به طور دقیق تمام فاکتور هایی که میخواهید محصول نهایی تان داشته باشد را بررسی نمایید تا در نهایت یک خرید مطمئن را تجربه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.