خرید آسان رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ

رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ از نمونه های رنگ های سازگار با محیط زیست و سلامت انسان است که اجرای سریع و راحتی دارد و بسیار باصرفه می باشد. خرید آسان آن نیز به صورت اینترنتی انجام می شود که با کیفیت بالا و با قیمت های مناسب می توان آن را خریداری نمود و به بهترین نحو ممکن نیاز خود را رفع نمود.

خرید آسان رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ

شناخت بهتر رنگ پودری الکترواستاتیک شبرنگ

شناخت بهتر رنگ پودری الکترواستاتیک شبرنگ بهترین رنگ الکترواستاتیک شبرنگ پودری فاقد حلال بوده و دارای دوام، آلودگی کم و پایداری بالایی است و به طور گسترده در صنایع مختلفی بکار می رود. این رنگ عاری از مواد سمی و شیمیایی بوده و به دلیل بازیافت بودن آن ۹۹ درصدش قابل استفاده می باشد و لذا اشتباهات آن قابلیت ترمیم را در حین اجرا دارد.

رنگ پودری بسیار باصرفه بوده و مساحت زیادی را می پوشاند و بر عکس رنگ های حلال به تهویه هوا کمتری نیاز دارد، همچنین سطح رنگ کاری شده در برابر عوامل مکانیکی مقاومت دارد. این رنگ سازگار با محیط زیست و سلامت انسان بوده و با یک بار پوشش و یک لایه در کمترین زمان اعمال می شود.

رنگ پودری الکترواستاتیک سطوح را در ضخامت بالایی پوشش می دهد و فاقد خطر آتش سوزی می باشد که در زمان کمتری می توان سطوح وسیعی را با این رنگ پوشش داد.

راهنمای خرید رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ

راهنمای خرید رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ جهت خرید رنگ الکترواستاتیک پودری غلیظ باید انواع این رنگ را شناخت که انواع آن شامل:

  • رنگ اپوکسی: که دارای در برابر مواد شیمیایی مقاوم بوده و قدرت چسبندگی و انعطاف پذیری بالایی دارد که در برابر زنگ زدگی نیز بادوام است و به دلیل اینکه در برابر شرایط جوی و نور خورشید مقاومت ندارد در فضای داخلی بکار می رود. کاربرد آن در لوله ها، ماشین آلات، قطعات الکتریکی، قطعات خودرو یا ماشین آلات، لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی یا بیمارستانی و … است.
  • رنگ اپوکسی پلی استر: دارای خواص شیمیایی و مکانیکی بوده و از براقیت و طیف های متنوعی برخوردار است که به دلیل عدم مقاومت در برابر اشعه خورشید در فضای داخلی بکار می رود. کاربرد آن در لوازم خانگی، قفسه بندی، قطعات، تابلوها، مبلمان و … است.
  • رنگ پلی استر: در برابر نور خورشید، حلال ها و مواد شیمیایی مقاوم بوده و در فضای خارجی نیز بکار می رود و کاربردهای آن در درب و پنجره آلومینیوم، علائم ترافیکی و … است.
  • رنگ پلی یورتان: در برابر اشعه خورشید و عوامل مکانیکی، رطوبت، زنگ زدگی و شیمیایی مقاوم بوده و در فضای باز بکار می رود که کاربرد آن در پروفیل های آلومینیومی، تابلوهای ترافیکی، ماشین آلات کشاورزی و … می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.