خرید آسان رنگ پودری الکترواستاتیک صنعتی

رنگ پودری الکترواستاتیک صنعتی یک پوشش پودر الکترواستاتیک است که در آن با هوا مخلوط شده و بار الکتریکی دارد. ذرات دارای بار الکتریکی به سطحی که باید رنگ آمیزی شود، می چسبند. نتیجه یک پوشش یکنواخت، با کیفیت بالا، چسبیده به سطح، جذاب، با کیفیت بالا و با دوام است. قصد خرید این رنگ را دارید؟ به آسانی می توانید آن را خریداری نمایید. با ما تماس بگیرید.

خرید آسان رنگ پودری الکترواستاتیک صنعتی

اطلاعاتی درباره رنگ پودری الکترواستاتیک ضد سایش

اطلاعاتی درباره رنگ پودری الکترواستاتیک ضد سایش کاربرد رنگ الکترواستاتیک ضد سایش اساساً به عنوان جایگزینی متفاوت برای پوشش قطعات ، با مزایای زیادی نسبت به گزینه های موجود در پوشش ها ، مورد استفاده قرار می گیرد. مزایای اجرای رنگ آمیزی پودر الکترواستاتیک در کارایی کاربرد منعکس می شود ، این که آنها قابل اشتعال نیستند ، کاهش مساحت مخزن با همان نسبت رنگ مایع مقایسه می شود ، و دارای مقاومت است شیمیایی و فیزیکی بسیار برتر از ضربه ، خراش ، خم شدن و عوامل شیمیایی است. تفاوت اصلی بین رنگ مایع معمولی و یک پوشش پودری این است که مورد دوم برای نگه داشتن قسمتهای چسباننده و پرکننده در تعلیق مایع به حلال نیاز ندارد.
پوشش پودری ، همچنین به عنوان پوشش پودری یا رنگ آمیزی الکترواستاتیک شناخته می شود ، با استفاده از فرایندی به نام آرایش اسپری الکترواستاتیک اعمال می شود ، جایی که یک تفنگ اسپری یک بار الکترواستاتیک را به ذرات پودر وارد می کند ، سپس به سمت لایه زیرین جذب می شود. از آنجا که حامل مایع وجود ندارد ، پوشش پودری می تواند یک پوشش ضخیم تر ایجاد کند ، بدون افتادگی یا افتادگی که به طور معمول با رنگ مایع رخ می دهد. پوشش پودر با استفاده از گرما پخت می شود ، و به آن اجازه می دهد تا به طور همزمان جریان یابد ، و یک لایه جامد تشکیل می شود که از رنگ مایع قوی تر و با دوام تر است. نیازی به ذکر نیست که کارهای عالی و زیبایی که با این فرآیند بدست آمده اند. به طور کلی از پوشش پودر برای پوشش فلزات مانند لوازم خانگی ، ساخت آلومینیوم ، لوازم جانبی شاسی و قطعات خودرو و دوچرخه استفاده می شود.
از آنجا که مایع حامل تبخیر نمی شود ، زیرا از حلال استفاده نمی کند ، روند پوشش از ترکیبات آلی فرار (VOCs) کم یا هیچ ساطع می کند ، به همین دلیل یک گزینه مناسب برای محیط زیست است. نقاشی الکترواستاتیک برای قطعات فلزی معجزه می کند ، اما قبل از تصفیه اجازه می دهد بسیاری از بسترهای دیگر با پودر پوشانده شوند ، به شرطی که بتوانند گرمای لازم برای پودر را تحمل کنند.

جدید ترین قیمت رنگ پودری الکترواستاتیک صنعتی

جدید ترین قیمت رنگ پودری الکترواستاتیک صنعتی مجموعه ما اقدام به عرضه مستقیم و بدون واسطه انواع رنگ پودری با قیمتی استثنایی و کیفیت در حد و کلاس جهانی نموده است. در کنار این محصولات ما به صورت غیر حضوری عرضه می گردند که مهم ترین دارایی شما یعنی زمان هدر نرود. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون محصولات، استعلام جدید ترین قیمت رنگ الکترواستاتیک، استفاده از مشاوره تخصصی، ثبت سفارش و خرید رنگ پودری الکترواستاتیک با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.