خرید آسان رنگ اکریلیک سفید مات

مرکز خرید رنگ اکریلیک سفید مات این محصول را در انواع نمونه های مات و براق و در بهترین کیفیت عرضه می کند، این رنگ به دلیل مزایای زیادی که دارد به وفور خرید و فروش می شود و به دلیل حلال آب بودن دوستدار محیط زیست بوده و مصارف زیادی را به خود اختصاص داده است.

خرید آسان رنگ اکریلیک سفید مات

مقایسه رنگ اکریلیک مات و براق

مقایسه رنگ اکریلیک مات و براق رنگ آکریلیک دارای دو نوع مات و براق است که نوع براق از بهترین نوع است چون از طول عمر بالاتری برخوردار بوده و قابلیت پوشش دهی و قابلیت شستشوی بالاتری دارد اما نوع مات این ویژگی ها را ندارد، به طور کل می توان گفت رنگ اکریلیک فاقد بو بوده و حلال در آب می باشد و دچار رنگ پریدگی نخواهد شد.

این رنگ از نوع پلیمری است که در برابر نفوذ آب از مقاومت بالایی برخوردار می باشد و دوستدار طبیعت و انسان بوده و به دلیل ظاهر براقی که دارد ابتدا در صنعت خودرو سازی بکار رفته است. لذا امروزه کاربرد آن در سطوح کناف، شیشه، بتنی، گچی، پارچه، سیمانی و … است که به علت سرعت خشک شدن بالایی که دارد می توان آن را در چند دست اجرا نمود.

رنگ آکریلیک بعد از اجرا دچار ترک و پسیدگی نمی شود چون منعطف بوده و همچنین مقاومت خوبی در برابر اشعه خورشید دارد، این رنگ بعد استفاده باید در ظرف کاملا درب بسته نگهداری شود و در صورتی که در زمان استفاده غلظت بالایی داشت می توان به آن آب اضافه نمود.

فروش آسان رنگ اکریلیک سفید مات

فروش آسان رنگ اکریلیک سفید مات فروش کلی رنگ آکریلیک سفید مات در مدل های مختلفی انجام می شود که کیفیت بالای آنها نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نموده است، این رنگ در بسته بندی های مختلف و در اشکال متنوع عرضه می شود و از جمله ویژگی های رنگ آکریلیک:

  • رزین رنگ آکریلیک بر پایه آب و نفت بوده که بسته به میزان جریان هوا، دما و … در زمان مشخصی بعد از اجرا خشک می شود.
  • در نمای داخل و خارج از ساختمان اجرا می شود و سطحی که بر روی آن اجرا می شود باید کامل خشک باشد.
  • قبل از استفاده قوطی رنگ باید به طور کامل هم زده شود و غلظت آن نیز باید در حد متوسطی باشد.
  • یک نوع این رنگ بر پایه حلال بوده و رنگ های ترافیکی از نمونه های آن می باشد.
  • رنگ ترافیکی چند جزئی نیز بر پایه رزین آکریلیکی ترموست بوده است و رنگ ترافیکی سرد خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوبی داشته و بر پایه آکریلیک ترموپلاست است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.