تولید کنندگان رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

رنگ پودری الکترواستاتیک، دارای ذرات جامد است که به صورت پاشیدن با تفنگ های مخصوص، بر روی سطوح مختلف قرار می گیرد. بار مغناطیسی موجود در این پودرها، موجب چسبندگی رنگ بر روی سطوح می گردد. تولیدکنندگان رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1، با بهره گیری از تجهیزات مدرن و نیروی کارآمد و متخصص و با نیاز سنجی بازار داخلی، اقدام به تولید با کیفیت ترین محصول، مطابق استاندارد های جهانی نموده اند.

تولید کنندگان رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

حذف کامل حلال ها با انواع رنگ های پودری

حذف کامل حلال ها با انواع رنگ های پودری رنگ ها را می توان به 2 دسته مایع و پودری تقسیم کرد که برای رنگ آمیزی سطوح مختلف به کار برده می شوند. هر دو دسته حاوی رزین، رنگ دانه و فیلر هستند ولی آن چه که موجب تفاوت بین آن ها می شود، مایع حلال است، رنگ های مایع حاوی حلال و رنگ های پودری فاقد حلال هستند. امروزه رنگ های پودری بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند، آیا می دانید رمز و راز این استقبال چیست؟ برای پاسخ به این سوال، در مطلبی مختصر به ویژگی رنگ های پودری می پردازیم.

همان طور که قبلا اشاره شد، رنگ های پودری یا کوره ای، فاقد حلال هستند به همین دلیل هم جامدند. از حلال برای روان نگه داشتن رنگ استفاده می شود. بعد از استفاده از رنگ های مایع، حلال تبخیر شده و در فضا پخش می شود که موجب آلودگی محیط می گردد. این امر ایجاب می کند در سطوح وسیع از هواکش استفاده شود؛ با حذف حلال در رنگ های پودری، به کاهش آلودگی و حفظ محیط زیست کمک شایانی شده است. از مزیت های دیگر این رنگ ها، پوشش دهی بهتر، ضخامت رنگ بیشتر، کیفیت بالاتر، قابلیت باز یافت رنگ و مقاومت بیشتر در برابر صدمات و عوامل محیطی را می توان نام برد.

حال که به مزیت رنگ های پودری پی بردیم، باید به دنبال خرید آن باشیم. ارائه رنگ الکترواستاتیک، توسط نمایندگی های کارخانجات تولیدی انجام می پذیرد. در این نمایندگی ها، محصول به قیمت عمده به دست مصرف کننده جزء می رسد.

پخش انبوه رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

پخش انبوه رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1 امروزه شیوه های فروش تغییرات بسیاری را تجربه کرده است. فروش های اینترنتی تازه پا به عرصه وجود گذاشته بودند که پاندمی کرونا، موجب سرعت بخشی بیشتری در این زمینه شد. در حال حاضر بدون نیاز به صرف وقت و هزینه و تنها با فشردن چند دکمه، به دنیایی از محصولات دسترسی پیدا خواهید کرد.

کارخانجات تولیدی رنگ های پودری هم، از طریق نمایندگان فروش، محصولات خود را در سایت های اینترنتی، به متقاضیان عرضه می کنند. این مراکز با پخش انبوه رنگ پودری اعلاء و درجه 1 در سراسر کشور، امکان خریدی مطمئن، باقیمت مناسب و کیفیت مطلوب را برای همگان فراهم کرده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.