تولید کنندگان رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

در اقصی نقاط کشور کارخانجات متعددی هستند که به عنوان تولید کننده رنگ پودری الکترواستاتیک فعالیت می کنند.این تولیدی ها به کمک ماشین آلات و سیستم های مدرن و نیروی انسانی توانا و متخصص توانسته اند این نوع رنگ را به تولید برسانند.

هم اکنون واحدهای تولیدی فعال در حیطه رنگ سازی ، انواع رنگ ها ،به خصوص رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1 عد از گذر ، خطوط تولیدی وارد بازار می شود.

تولید کنندگان رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

آشنایی با روش تولید رنگ پودری

آشنایی با روش تولید رنگ پودری

شایع ترین روش برای تولید و تهیه رنگ الکترواستاتیک ، مواد مذاب استفاده شده در اکسترودور که به ذرات بسیار ریز تبدیل میگردند که دارای هشت مرحله است:

  • وزن کردن مقدار مواد اولیه
  • پیش اختلاط
  • اکستروژن
  • سرد کردن و خرد کردن آن
  • کنترل اندازه ذرات مواد و آسیاب کردن
  • فیلتر کردن مواد
  • هموژونیزه کردن یا اختلاط خشک
  • بسته بندی رنگ

رنگ پودری الکترواستاتیک از نمونه رنگ های صنعتی می باشد . رنگ پودری و رنگ های مایع کوره ای در صنایع رنگ و پوشش در شرکت های رنگ سازی به تولید میرسد.

رنگ پودری طوری ساخته شده است ، که هنگام رنگ آمیزی ضایعات و اضافات پخش به کمترین نهایت ممکن در محیط اطراف برسد. ترکیبات استفاده شده در این نوع رنگ نیازی به حلال ندارد .

به همین خاطر هنگام استفاده از رنگ پودری در کارگاه ها از سیستم های تهویه ضعیف تری نسبت به رنگ های کوره ای مورد استفاده قرار می گیرد.

این کار نه تنها هزینه ناشی از تهویه را کاهش میدهد همچنین مصرف برق و انرژی را نیز پایین می‌آورد.این نمونه رنگ در رنگ آمیزی انواع سطوح فلزی کاربرد بسیار زیادی دارد. در مجموع رنگ های الکترواستاتیک با کیفیت ترین رنگ پودری نوع رنگ صنعتی محسوب میشود زیرا تهدیدی برای محیط زیست و سلامتی کارگران ندارد.

کارشناسان طبق تجربیات و دانش خود پی برده اند برای رنگ آمیزی سطوح فلزی به وسیله رنگ پودری الکترواستاتیک بهترین گزینه می باشد.رنگ های تولید شده کاردبرد زیادی در رنگ آمیزی صنایع فلزی دارد.

ارائه دهندگان رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

ارائه دهندگان رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1 ارائه دهندگان رنگ پودری الکترواستاتیک درجه یک در واقع به عنوان یک نمونه از رنگ های صنعتی در بازار جایگاه ویژه ای را برای خود پیدا کرده است.رنگ پودری الکترواستاتیک یکی از گزینه های اصلی برای خریداران عمده تولید رنگ و بازرگانی صادراتی رنگ صنعتی می باشد.

در کشور ارائه دهندگان و توزیع کنندگان رنگ پودری الکترواستاتیک ، خدمات بسیاری را برای مشتریان خود گذاشته اند ، که مشتریان میتوانند برای فروشگاههای خود خرید انجام دهند.

مشتریان در هنگام خرید رنگ پودری به کیفیت و قیمت آن بسیار توجه میکنند. افراد برای اینکه از قیمت و کیفیت کالا اطمینان کافی داسته باشند می توانند به سایت های معتبر گوناگون مراجعه کنند و طی بررسی و مقایسه با خیال راحت خرید را انجام دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.