تولید کننده رنگ پودری الکترواستاتیک صادراتی

وسیله های اطراف ما دارای رنگ های متنوعی هستند و طبیعتا جنس رنگ به کار رفته در آن باعث زیبایی و کیفیت بیشتر آن نیز خواهد بود.یک از رنگ های بسیار با کیفیت که اخیرا استفاده از آن افزایش یافته است رنگ پودری الکترواستاتیک صادراتی می باشد.

مجموعه رنگ آذین یکی از معتبر ترین تولید کنندگان رنگ پودری الکترواستایک می باشد که علاوه بر عرضه و پخش در سراسر ایران ،به صادرات محصولات خود در خارج از کشور نیز فعالیت دارد.

تولید کننده رنگ پودری الکترواستاتیک صادراتی

روش استفاده از رنگ پودری الکترواستاتیک صادراتی

روش استفاده از رنگ پودری الکترواستاتیک صادراتی جهت استفاده از رنگ پودری الکترواستاتیک صادراتی روشهای مختلفی وجود دارد،که در ادامه مطلب به شرح آنها می پردازیم:

رنگ به شیوه پیش گرما: در ابتدا قطعه ای که می خواهیم رنگ نماییم را به اندازه کافی حرارت می دهیم و بعد رنگ را بر روی قطعه اسپری می کنیم،رنگ‌آ کردن به صورت پیش گرما مزایایی دارد ،از جمله فوایدش این است که در این شیوه ، میزان چسبندگی و پوشانندگی رنگ به قطعه موردنظر زیاد است. همچنین رنگ الکترواستاتیک در برابر خراشیدگی ها و کنده شدن از قطعه مقاوم ک ایستادگی بالایی دارد.از این شیوه جهت رنگ آمیزی قطعه های با ابعاد بسیار کوچک و دارای پیچیدگی بسیار مناسب است.

رنگ به شیوه پس گرما :این روش یکی از بیشترین شیوه های رنگ آمیزی از رنگ پودری الکترواستاتیکی می باشد،که در آن ابتدا قطعه را رنگ می کنند و سپس آن را گرما می دهند،این روش رنگ آمیزی هم بصورت دستی انجام می شود و هم به صورت اتوماتیک رنگ آمیزی می شود.از مزایای این روش آموزش آسان آن و در عین حال راحت بودن آن نسبت به شیوه های دیگر است.

رنگ به شیوه مادون قرمز:که ابتدا قطعه موردنظر با پاشیدن رنگ توسط اسپری،رنگ آمیزی و سپس زیر لامپ یا مادون قرمز قرار داده تا رنگ سخت شود.

شرکت پخش رنگ پودری الکترواستاتیک صادراتی

شرکت پخش رنگ پودری الکترواستاتیک صادراتی مجموعه رنگ‌ آذین یکی از معتبرترین شرکت های تولید رنگ پودری و پخش رنگ الکترو استاتیک صادراتی است که با تولید و پخش مستقیم محصولات خود،نقش واسطه را حذف کرده و باعث می شود قیمت تولیدات خود را بسیار پایین تر از دیگر بازارهای مشابه در اختیار مشتریان محترم در سراسر کشور قرار بگیرد.

مشتریان عزیز که تمایل به خرید رنگ پودری الکترواستاتیک دارند می توانند به سایت مجموعه رنگ آذین مراجعه نمایند و ضمن دریافت مشاوره ،اقدام به ثبت سفارش کنند و در اسرع وقت سفارش خود را دریافت نمایند.

ابن مجموعه علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی ،در صادرات محصولات خود به خارج از کشور نیز فعالیت دارد.ارتقا کیفی و کمی محصولات بیش از پیش و همچنین کسب رضایت مشتریان عزیز از اهداف اول این مجموعه می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.