تولید رنگ پلاستیک 10 کیلویی در کارخانه

رنگ های پلاستیکی یکی از پر مصرف ترین انواع رنگ قدیمی می باشند که هنوز هم جهت رنگ آمیزی سقف مورد استفاده قرار می گیرند. تولید رنگ پلاستیک 10 کیلویی در کارخانه ها ادامه داشته و جزو رنگ های بر پایه آب می باشند.

تولید رنگ پلاستیک 10 کیلویی در کارخانه

روش مصرف رنگ پلاستیک سطلی

روش مصرف رنگ پلاستیک سطلی این رنگ ها بسیار مناسب محل هایی با استفاده کم می باشند مانند داخل کمدها و کابین ها، سقف و … که دور از دسترس بوده و یا احتمال عرق کردن بر اثر رطوبت را نداشته باشد مناسب می باشد.

قیمت بسیار پایینی در مقایسه با رنگ های روغنی و اکریلیکی داشته و مقرون به صرفه می باشند و نوع تمام پلاستیکی آن کیفیت بالاتری دارد.

روش مصرف رنگ پلاستیک سطلی بسیار آسان می باشد و بر روی سطوح به راحتی قابل اجراست.

اگر زمینه کار گچی باشد باید یک دست رنگ اولیه به عنوان آستر به دیوار زده شود و گرنه اگر دیوار از قبلا رنگ شده باشد نیازی به آستر نیست.

بتونه مورد استفاده برای زیر رنگ روغنی بسیار ساده درست می شود، کمی پودر مل به اضافه رنگ پلاستیکی و آب؛ به وسیله این بتونه تمام سطوح خراب شده روی دیوار یا محل را پر کرده و صاف می کنیم، در صورت لزوم می توان از سمباده هم استفاده کرد تا سطح صاف تری داشته باشیم، و مرحله آخر رنگ کاری است.

رنگ را می توان به وسیله قلمو یا غلطک اجرا کرد، این رنگ بر پایه آب می باشد پس به راحتی می توان وسایل و قلمو را به وسیله آن تمیز کرد. سرعت کار با این رنگ بسیار بالا بوده و در عرض 24 ساعت به خوبی خشک می شود؛ از دیگر مزایای رنگ های پلاستیکی می توان به:

  • پوشش دهی بالا
  • اجرای سریع
  • بوی بسیار کم تر از انواع روغنی و فرار

این رنگ بدون بوی زننده است که به همین دلیل برای افراد با آلرژی مناسب است و جهت پروژه هایی که باید رنگ زود خشک شود توصیه می شود.

رنگ پلاستیک برای چه سطوحی مناسب است؟

رنگ پلاستیک برای چه سطوحی مناسب است؟

رنگ پلاستیک را می توان برای هر نوع سطحی به کار برد از سنگی گرفته تا گچ، پلاستیک و چوب و … که البته با آستر کشی به نتیجه بهتری می توان دست یافت.

بهتر است از رنگ های پلاستیکی استاندارد و درجه یک استفاده شود تا نتیجه بهتری از کار با آن حاصل شود، رنگ خریداری شده کاملا شفاف بوده و عاری از کپک و هر گونه علامت خراب شدگی باشد بهتر است.

رنگ پلاستیک غیر قابل شستشو می باشد اگر به دنبال یک رنگ قابل شستشو هستید بهتر است از انواع رنگ های روغنی استفاده کنید.

بهترین رنگ های پلاستیک را با تنوع رنگی بسیار بالا می توانید از وب سایت فروشگاهی مجموعه تهیه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.