تولید رنگ پلاستیک نما ساختمان در شیراز

نمای ساختمان اولین تصویری است که در مشاهده یک ساختمان می تواند جلب توجه کند. توجه به نمای ساختمان و زیباسازی آن با استفاده از رنگ های مناسب می تواند صحنه ای خوشایند از آن را در ذهن تداعی کند. چه رنگ هایی برای نمای ساختمان مناسب هستند؟ این رنگ ها باید دارای په خصوصیاتی باشند؟ رنگ پلاستیک نما ساختمان چه خصوصیاتی دارد؟تولید رنگ پلاستیک نما ساختمان در شیراز

مشخصات رنگ پلاستیک ویژه نما ساختمان

مشخصات رنگ پلاستیک ویژه نما ساختمان

اهداف بسیاری برای استفاده از رنگ در ساخت و ساز ساختمان وجود دارد. این موارد شامل افزایش جذابیت بصری ساختمان، محافظت از سطح در برابر هوازدگی، ضد آب بودن سطح، محافظت سطح در برابر حمله موریانه و افزایش دوام سطح می باشد. در یک ساختمان چند نوع مکان و سطح برای رنگ کردن وجود دارد از جمله:

  • دیوار داخلی و سقف
  • سطح دیوار بیرونی
  • سطح چوبی و فلزی

هر کدام از این سطح ها رنگ خاص خود را نیاز دارند. رنگ نمای خارجی باید از قابلیت مقاومت در برابر آب و هوا برخوردار باشد. این رنگ می تواند شامل رنگ روغنی با پایه آب باشد. اما معمولاً برای رنگ آمیزی نمای بیرونی از رنگ روغنی استفاده نمی شود. به طور کلی انواع رنگ بیرونی موجود در بازار شامل موارد زیر هستند که البته هر کدام شامل رنگ های زیر مجموعه نیز می باشند:

  • رنگ سیمانی: این رنگ مبتنی بر آب است و  به ساختمان تازه ساز ساخته شده نمای زیبایی می بخشد.
  • امولسیون اکریلیک: از مقاومت بالایی در برابر تأثیر هوازدگی برخوردار است. به سطح زیبایی خوب و بادوام می بخشد. این رنگ خود سه نوع  نوع پلاستیکی، اکرولیک و روغنی دارد.  خواص رنگ پلاستیک این مجموعه دوام و ماندگاری بالای آن می باشد.
  • گچ بافتی : یک رنگ مبتنی بر پایه حلال  روغن است. قابلیت محافظت سطحی رنگ گچ بافت دار بسیار بهتر از سایر رنگ های دیگر با پایه حلال روغن است.

رنگ نانو̜، سان کالر و رین کالر مثال های دیگر از رنگ های مورد استفاده برای نمای بیرونی ساختمان هستند. از مشخصات این رنگ ها، عایق خوب رطوبت بودن و مقاومت در برابر جذب گرد و غبار است.

عرضه انواع رنگ پلاستیک درجه یک

عرضه انواع رنگ پلاستیک درجه یکصنعت ساختمان سازی در هر کشوری از اهمیت ویژه ای برخوردار است بنابراین ملزومات جانبی فراوانی دارد. یکی از این موارد زیباسازی ساختمان است و در این میان زیباسازی نمای بیرونی به خاطر در دید بودن اهمیت خاصی دارد. برای زیبا سازی نما می توان از انواع رنگ ها استفاده کرد. رنگ های پلاستیکی از جمله رنگ های مناسب برای این کار می باشند. انواع رنگ پلاستیک درجه یک را می توان به راحتی از فروشگاه اینترنتی در مقادیر کم و یا عمده برای زیباسازی ساختمان تهیه نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.