تولید جدیدترین رنگ ساختمان مرغوب

در دهه های گذشته  صنعت رنگ و پوشش پیشرفت شگرفی داشته است و تولیدات گسترده ای در زمینه رنگ صورت گرفته است که این تولیدات به طور کلی شامل دو دسته صنعتی و ساختمانی است.

رنگ های صنعتی و ساختمانی تفاوت زیادی با یک دیگر دارند که مهمترین آن تفاوت در کاربرد نهایی آن ها است. رنگ های صنعتی در محیط های صنعتی برای پوشش دهی و رنگ آمیزی محصولات صنعتی نظیر کپسول های LPG و CNG, بشکه ها، داربست ها، برج های مخابراتی و غیره کاربرد دارد اما از رنگ ساختمان برای رنگ آمیزی دیوارها و سقف خانه ها و زیبای آن استفاده می شود.

رنگ آمیزی دیوار و در کل رنگ ساختمان  یکی از ساده ترین روش ها برای ایجاد تغییرات در منزل است پس بهتر است در انتخاب رنگ دیوار حساسیت لازم را به خرج دهید تا بتوانید دکوراسیونی  شیک در منزل خود ایجاد کنید.

تولید جدیدترین رنگ ساختمان مرغوب

آشنایی با انواع رنگ ساختمان مدرن

آشنایی با انواع رنگ ساختمان مدرن

انواع رنگ مدرن برای ساختمان جزء رنگ هایی به شمار می روند که دارای براقیت بسیار خوبی می باشند و باعث می شود سطح رنگ شده زیبایی دو چندانی داشته باشد و همچنین این براقیت ثبات و ماندگاری طولانی مدتی دارد.از این رنگ ها برای رنگ آمیزی دیوار های و سقف خانه استفاده می شود.

انواع رنگ ساختمان:

  • رنگ پرایمر

از رنگ پرایمر روی دیوار هایی که تازه گچ کاری شده امد به صورت محلول در آب استفاده می شود.

  • رنگ زیر لایه 

همانطور که از نام ان پیداست از این برای برای پوشش دهی زیر کار استفاده می شود تا رنگ اصلی نما و جلوه بهتری داشته باشد.

  • رنگ براق

رنگ های براق داری پایه روغنی هستند اما امروزه با پایه آب نیز تولید می شوند که ماندگاری کمتری دارد و بهتر است برای استفاده از آن در زیر کار لایه سازی انجام شود.

  • رنگ محلول

به این رنگ آکریلیک و وینیل نیز اضافه می شود تا پوشانندگی بهتری داشته باشد و برای دیوار ها و سقف کاربرد دارد.

  • رنگ گچی و رسی

این رنگ ها روی سطح کار مات و بدون درخشندگی هستند و برای اتاق کودک بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید مدرن ترین رنگ ساختمان

خرید مدرن ترین رنگ ساختمان

نحوه خرید رنگ ساختمانی

تفاوت در خرید رنگ های صنعتی و رنگ های‌ ساختمانی در این است که رنگ های صنعتی در مقیاس بزرگ سفارش داده می شوند و مورد استفاده قرار‌ می گیرند اما رنگ های ساختمانی معمولا در مقادیر کم خریداری می شوند.

کارخانه های تولیدی رنگ ها قیمت مناسبی دارند اما‌ همه به دلایلی نمی توانند مستقیما از این کارخانه ها رنگ مورد نیاز خود را تهیه کنند،این سایت با درنظر گرفتن این نکته رنگ های خود را به قیمت مناسب و ارزان در اختیار شما خریداران محترم قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.