تولید انبوه رنگ پلاستیکی ساختمان

رنگ پلاستیکی ساختمان از جمله رنگ هایی است که بخ فراوانی برای رنگ آمیزی دیوار و سقف منازل از آن استفاده می کنند و دارای رنگ های متنوعی می باشد. در کشور ما با وجود شرکت های تولید کننده رنگ همواره به میزان انبوهی این رنگ های پلاستیکی در رنگ های مختلف تولید می شوند به گونه ای که از این نظر نیازی به واردات رنگ پلاستیکی به داخل کشور احساس نمی شود.

تولید انبوه رنگ پلاستیکی ساختمان

دسته بندی مختلف رنگ پلاستیکی

دسته بندی مختلف رنگ پلاستیکی رنگ های پلاستیکی در دو دسته مختلف قرار دارند که به آنها رنگ های تمام پلاستیک که تا حد کمی قابل تمیز شدن می باشند و رنگ های نیمه پلاستیک که قابایت شستشو و تمیز شدن را ندارند، می گویند. رنگ های پلاستیکی از جمله رنگ های پایه آب می باشند که هنگام اجرا به جای حلال های نفتی برای رقیق کردن آنها از آب استفاده می شود به همین دلیل فاقد هر گونه تولید بو می باشند، با میزان کمی از این رنگ ها می توان فضای زیادی را رنگ آمیزی کرد، سرعت اجرای آنها بالا است و در مدت زمان کوتاهی می توان متراژ زیادی را رنگ زد، به سرعت خشک می شوند، با وسایل مختلف رنگ آمیزی مانند قلمو و غلطک می توان آنها را روی دیوار اجرا کرد، برای محیط زیست خطری ندارند زیرا پایه آب می باشند.

انواع رنگ پلاستیکی بیشتر برای رنگ زدن سطوح گچی که ارتباطی با رطوبت ندارند مورد استفاده قرار می گیرند زیرا این دسته از رنگها در برابر رطوبت و آب مقاومت چندانی ندارند به همین دلیل برای رنگ آمیزی سطحی مانند سقف مناسب هستند. از این رنگ ها نمی توان روی سطوح فلزی، سیمانی و آجری و … استفاده کرد. میزان استفاده از رنگ های پلاستیکی امروزه به سبب ویژگی های خوبی که دارند زیاد است و از طرفی هزینه خرید و اجرای آنها در مقایسه با رنگهای دیگر خیلی کمتر می باشد.

قیمت ارزان رنگ پلاستیکی ساختمان

قیمت ارزان رنگ پلاستیکی ساختمان تولید عمده رنگ پلاستیکی در شرکت های داخلی باعث می شود که قیمت آنها ارزانتر از سایر رنگهای اکریلیک و روغنی باشد. برای خرید رنگ می توان به مرکز خرید رنگ که در آن انواع رنگ پلاستیکی در رنگ های گوناگون موجود می باشد مراجعه کرد. این نوع از رنگ ها در قوطی های مخصوص رنگ که دارای وزن های کوچک و بزرگ می باشند بسته بندی شده اند. قیمت ارزانی که این دسته از رنگ ها دارند دلیلی برای این موضوع است که افرادی که به رنگ آمیزی هر ساله منازل علاقه دارند گزینه بسیار خوبی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.