تولیدکنندگان رنگ روغنی ساختمان

رنگ روغنی ساختمان یکی از پرکاربرد ترین نوع رنگ ها در پوروژه های عمرانی و دکوراسیون داخلی برای زیباتر شدن دیوار می باشد که رنگ پایه ی آن تینر( حلال نفتی ) است که در آب حل نمی شود و قابل شستشو در آب است. تولید کنندگان رنگ روغنی این روغن را در سه نوع رنگ روغنی براق، رنگ روغنی نیمه براق و رنگ روغنی مات در بازار عرضه می کنند.

تولیدکنندگان رنگ روغنی ساختمان

آموزش استفاده از رنگ روغنی ساختمان

آموزش استفاده از رنگ روغنی ساختمان روغن به کار رفته در رنگ روغن از مواد متفاوتی نظیر؛ روغن برزک، روغن دانه خشخاش، روغن گردو و روغن گلرنگ است.رنگ روغنی به دلیل این که با تینر مخلوط می شود در برابر گرما حساس است و امکان این که آتش بگیرد وجود دارد، و باید این رنگ را از تاپش مستقیم نور خورشید قرار دهیم. برای نگه داری این رنگ آن را در دمای بین 3 تا 35 درجه سانتی گراد قرار می دهند و باید از منجمد شدن رنگ جلوگیری کنید.

در این جا به نکات آموزشی استفاده از رنگ روغن برای ساختمان اشاره می کنیم:

  1. ابتدا باید سطحی که می خواهیم آن را رنگ کنیم با کمک بتونه باید سطحی که فرورفته و نقصی دارد برطرف کنیم و روی آن را با سمباده صاف کنیم
  2. بعد از این که بتونه خشک شد روی آن را آستری که از جنس اصلی رنگ می باشد آستری می کنند که باعث یکنواختی رنگ می شود
  3. بعد از این که لایه ی آستری زده شد با بتونه ی مخصوص لکه گیری سطح انجام می شود و روی آن را سمباده می کشند که باعث از بین رفتن گرد و غبار می شود
  4. بعد از این که سطح مورد نظر خشک شد بعد از 12 الی 24 ساعت دوباره سمباده می کشند و آماده رنگ شدن می شود

کاربرد های رنگ روغن عبارتند از:

  1. در فضای آشپزخانه، سقف و دیوار آن از این رنگ استفاده می کنند چون قابل شستشو می باشد
  2. استفاده از رنگ روغن برای در و پنجر های آهنی یا چوبی که از پوسیدگی و خراب شدن در برابر آب و هوا جلوگیری می کند
  3. از رنگ روغن برای دیوار اتاق ها و پذیرایی به کار می برند که در اثر کثیف شدن این دیوار ها می توان آن راشست

تولید عمده رنگ روغنی

تولید عمده رنگ روغنی رنگ روغن نسبت به سایر رنگ ها قیمت متفاوتی دارد و باتوجه به شفافیت و براق بودن آن مورد پسند مشتریان قرار گرفنه و کارخانه های تولیدی این رنگ را برای فروش به نمایندگی ها،مراکز فروش یا ابزار فروشی ها بع صورت عمده ارسال می کند. برای راهنمای خرید رنگ روغن باید به رنگ استاندارد و درجه یک، مات یا براق بودن و تاریخ انقضاء و تولید بر روری بسته بندی های روغن توجه کنیم. شما می توانید برای خرید بهترین رنگ روغنی ساختمان به صورت مستقیم و غیر حضوری از سایت های معتبر اینترنتی و همچنین از قیمت به روز رنگ برخور دار شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.