تولیدکننده رنگ پلاستیکی مات

امروزه، با پیشرفت صنعت رنگ سازی، انواع متنوعی از رنگ ها برای نقاشی ساختمان، مورد توجه بسیاری از طراحان و معماران قرار گرفته است. هر کدام از این رنگ ها، ویژگی ها و مزایای منحصر بفرد خود را دارند و برای کارایی خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. تولید کننده رنگ پلاستیکی مات، همواره سعی می کند که بهترین محصول را با استاندارد های کیفی و مرغوبیت مواد اولیه به کار رفته در ساخت، تولید و در بازار عرضه کند.

تولیدکننده رنگ پلاستیکی مات

فرایند تولید رنگ پلاستیکی مات

فرایند تولید رنگ پلاستیکی مات جهت تولید رنگ پلاستیکی مات، نیاز به ترکیبات و مراحل مختلفی است. از جمله، می توان به رنگ دانه ها، رزین های مخصوص، پر کننده و مواد افزودنی اشاره کرد. در صنعت رنگ سازی و رنگ کردن محصول نهایی، از رنگ دانه استفاده می شود. برای تولید رنگ پلاستیکی مات از رنگ دانه های بخصوصی استفاده می شود، که به دو دسته آلی و معدنی تشکیل می شود. برای طیف های رنگ سفید دی اکسید تیتانیوم و برای رنگ های زرد و قرمز، از اکسید کروم استفاده می شود.

در مرحله اصلی، از رزین، که ماده اصلی کلیه رنگ ها محسوب می گردد، بنا به نوع رنگ به کار برده می شود. برای رنگ پلاستیکی مات، از رزین پلی ونیل استات استفاده می شود. در مرحله بعدی، مواد افزودنی را اضافه می کنند، که موجب ارتقا خواص کلی رنگ می شود. این افزودنی ها، مقاومت رنگ را در برابر کپک، خراش و فشار افزایش می دهند و نقش مهمی را در پایداری و استحکام رنگ ایفا می کنند. نوع و میزان این افزودنی ها به نوع رنگ بستگی دارد.

استفاده از پرکننده ها در فرآیند تولید رنگ پلاستیکی، بسیار موثر است و باعث بهبود عملکرد نهایی رنگ می شود. این مواد، نقش کمکی را ایفا می کنند و قیمت نهایی محصول را به طور قابل توجهی کاهش می دهد. از طرفی، موجب ضد اسیدی بودن رنگ می شود و استحکام آن را در برابر عوامل شیمیایی بالا می برد. جهت استفاده از رنگ پلاستیکی مات، نیاز به حلال خاصی نیست و می توان به وسیله آب آن را رقیق کرد. بنابراین، بوی نامطبوعی ندارد و سازگار با محیط زیست است.

پخش عمده رنگ پلاستیکی مات

پخش عمده رنگ پلاستیکی مات پخش و فروش سفارشی رنگ پلاستیکی مات، بر اساس استاندارد های کیفی و مرغوبیت مواد اولیه مورد تایید توسط واحد های کنترل کیفی، از طرق مختلفی انجام می پذیرد. نرخ روز رنگ را می توان از راه ها و روش های متنوعی استعلام نمود. خرید به صورت مستقیم و بدون واسطه، بسیار مقرون بصرفه است و هزینه پرداختی بسیار مناسب تمام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.