تولیدکننده رنگ اکریلیک صنعتی

تولید کننده رنگ اکریلیک صنعتی، این محصول را با بهترین مواد اولیه که کیفیت و مرغوبیت آن ها بارها مورد کنترل و سنجش قرار گرفته است و همچنین با جدید ترین تکنیک های بهره برداری از مواد صنعتی تولید رنگ و با روش علمی نوین ساخته و در بهترین کیفیت ممکن، در بسته بندی هایی استاندارد به بازار عرضه می نماید. تولید کننده این رنگ ها، محصولات خود را از طریق مرکز خرید رنگ های اکریلیک در دسترس متقاضیان قرار می دهند.

تولیدکننده رنگ اکریلیک صنعتی

دسته بندی رنگ اکریلیک صنعتی

دسته بندی رنگ اکریلیک صنعتی

رنگ‌ اکریلیک صنعتی بر پایه رزین ‌صنعتی اکریلیک که از پلیمریزاسیون اکریلیک اسید با نماد علمی CHCOOH، اسید متاکریلیک  و برخی مشتقات این دو ساخته شده است.

 رنگ‌ های اکریلیک صنعتی بر اساس پایه آن ها به دو دسته رنگ های صنعتی بر پایه آب و رنگ های صنعتی بر پایه حلال طراحی و تولید می شوند.

هر یک از انواع رنگ صنعتی اکریلیک را در گذشته برای رنگ کردن ماشین ها در کارخانه های تولید خودرو مورد استفاده قرار می دادند اما امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه تولید محصولات صنعتی و تغییر کاربری آن ها به دست آمده است، آن ها را برای مصارف دیگر از جمله رنگ آمیزی ساختمان ها، وسایل منزل و مانند اینها نیز به کار می برند.

شاید علت عمده این امر تفاوت هایی است که این رنگ ها با سایر نمونه های مشابه موجود در بازار دارند که برخی از تمایز های آن ها شامل موارد زیر می باشد :

  • زود تر از سایر رنگ ها خشک می شوند.
  • قابلیت بارزی که این رنگ ها دارند که بار ها مورد  شست و شو واقع می شوند.
  • حفظ کیفیت اولیه آن ها در برابر نوسانات دمایی زیاد، بنابراین با آبی که درجه حرارت بالایی داشته باشد نیز می توان سطحی را که با این نوع رنگ، طراحی شده است شست بدون اینکه از لحاظ رنگ و کیفیت تغییری در آن ایجاد شود.
  • درصد براق بودن آن ها بسیار ملایم است و در برابر نور انعکاس کمتری از خود نشان می دهد، از این رو به عنوان رنگ های اکریلیک لایت مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت استثنایی رنگ اکریلیک صنعتی

قیمت استثنایی رنگ اکریلیک صنعتی

متقاضیانی که قصد خرید انواع رنگ های اکریلیک صنعتی و بهره مندی از قیمت های استثنایی آن ها را دارند می توانند به سایت اینترنتی ویژه فروش محصولات شرکت تولید کننده این محصول مراجعه نموده و پس از بررسی مشخصات فنی و ویژگی های کیفی آن ها نسبت به انتخاب محصول مورد نظر خود اقدام نمایند.

قیمت های استثنایی این محصول از سوی تولید کنندگانی که به تولید عمده رنگ های صنعتی اکریلیک می پردازند و با هدف جذب مشتریان بیشتر به خرید محصولات آن ها تعیین می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.