توزیع کننده رنگ پودری الکترواستاتیک لوله

رنگ پودری الکترواستاتیک از ترکیب رزین آپوکسی، رنگ دانه های مختلف و سایر مواد لازم بدست می آید. این مواد ابتدا به شکل مذاب در آماده و سپس سرد شده و به ذرات ریزی تبدیل می شود. رنگ پودری الکترواستاتیک لوله به وسیله تفنگ مخصوص بر سطوح مورد نظر پاشیده می شوند.  این رنگ ها در سراسر کشور به صورت مستقیم و غیر مستقیم عرضه می شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

توزیع کننده رنگ پودری الکترواستاتیک لوله

3 ویژگی مهم رنگ پودری الکترواستاتیک باکیفیت

3 ویژگی مهم رنگ پودری الکترواستاتیک باکیفیت

  • اولین و مهم ترین ویژگی انواع رنگ پودری الکترواستاتیک با کیفیت، عاری بودن از هر گونه مواد سمی و فلزات سنگین از قبیل کادمیوم، سرب و … . این فلزات در بدن متابولیزه نمی شوند و در بافت های بدن مثل ریه تجمع پیدا می کنند. از عوارض تجمع فلزات سنگین در بدن افزایش احتمال بیماری های ویروسی و باکتریایی و انواع سرطان ها می باشد.
  • یکی دیگر از ویژگی های این رنگ ها امکان استفاده مجدد از آن ها است. لذا در کاهش هزینه ها نقش مهمی دارد. چرا که این رنگ ها دارای قابلیت باز یافت می باشند.
  • سومین ویژگی رنگ های پودری الکترواستاتیک با کیفیت افزایش طول عمر قطعات رنگ آمیزی شده به وسیله این رنگ هاست. چرا که مقاومت بالا در برابر تغییرات آب و هوایی اشعه های خورشیدی و باران های اسیدی و همچنین مقاومت بالایی در برابر ضربه نسبت به رنگ‌های مایع دارند.

راه های خرید انواع رنگ پودری الکترواستاتیک لوله

راه های خرید انواع رنگ پودری الکترواستاتیک لوله همان طور که ذکر شد رنگ های پودری مزیت های زیادی نسبت به رنگ های مایع دارند. استفاده از این رنگ ها راحت است و هر کسی می تواند به آسانی از آن ها استفاده کنند.

توزیع کنندگان رنگ پودری ارائه انواع رنگ الکترواستاتیک در سراسر کشور را به عهده دارند. اگر شما قصد خرید رنگ الکترواستاتیک را دارید پیشنهاد ما به شما خرید عمده آن است. چرا که علاوه بر خرید یک محصول درجه یک و پرفروش می توانید از تخفیف ویژه خرید عمده نیز بهره مند شوید.

در صورت تمایل به اطلاع از قیمت انواع رنگ های الکترواستاتیک لوله می توانید علاوه بر مراجعه مستقیم به مراکز فروش، از طریق سایت رسمی این مرکز اقدام کرده و از قیمت ها اطلاع یابید.

چنانچه مایل به خرید رنگ پودری الکترواستاتیک لوله هستید اما از مراکز فروش فاصله دارید و یا فرصت رفتن به بازار را ندارید می توانید آن را به صورت آنلاین و از طریق همین سایت پس از ارتباط با مشاوران فروش سفارش داده و خریداری کنید. سپس در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.