توزیع مستقیم رنگ پودری الکترواستاتیک ایرانی

رنگدانه ها وظیفه رنگ دادن به رنگ صنعتی را دارند و فرمول سازی درصد آن به روشی مشابه با رنگهای مایع ساخته می شود، با این حال ما در رنگ پودری الکترواستاتیک ایرانی، از رنگدانه هایی که بدون کمرنگ شدن در برابر درجه حرارت بالا مقاومت می کنند استفاده نموده ایم. قصد خرید این رنگ ها را دارید؟ مجموعه ما اقدام به توزیع مستقیم رنگ پودری الکترواستاتیک ایرانی نموده است.

توزیع مستقیم رنگ پودری الکترواستاتیک ایرانی

مشخصات رنگ پودری الکترواستاتیک صنعتی

مشخصات رنگ پودری الکترواستاتیک صنعتی  Another از مواد پرکننده است که به رنگ الکترواستاتیک صنعتی ویژگی های مکانیکی مانند مقاومت در برابر ضربه را می دهد و به از بین بردن درخشش اضافی رزین ها کمک می کند. سرانجام ، مواد افزودنی مسئول پایان یکدست و مشخصه رنگهای الکترواستاتیک هستند.  مشخصه آنها این است که رنگهایی با مقاومت بالا در برابر ضربه ، چسبندگی زیاد ، مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و ارائه کارایی بالا هنگام استفاده هستند. آنها از رزین های اپوکسی ساخته شده اند که عملکردی را ارائه می دهند ، اما از نظر براقیت و پایان دوام کمی دارند. آنها معمولاً برای کاربردهای بیرونی توصیه نمی شوند ، اما به طور گسترده ای به عنوان پوشش های عملکردی ، مقاوم در برابر مواد شیمیایی و ضد خوردگی استفاده می شوند.

به لطف مقاومت زیاد در برابر اشعه ماوراlet بنفش و تغییرات دما ، برای کاربردهای خارجی ایده آل هستند. آنها رنگهایی با براقیت طولانی مدت و پایداری زیاد در رنگ و پایان هستند ، اما در صورت قرار گرفتن در برابر بارهای عملکردی بالا مانند ضربه و خم شدن می توانند ترکیده و مقاومت کمتری نسبت به اپوکسی در برابر عوامل شیمیایی و خوردگی داشته باشند. رزین های استفاده شده در فرمولاسیون آن پلی استر با تری گلیسیدیل ایزوسیانورات سخت شده است. آنها معمولاً در فضای باز ، در ساخت معماری و در مناطقی که گرمای زیادی تولید می شود ، استفاده می شوند.

این نوع رنگ ها مخلوطی از خصوصیات اپوکسی و پلی استر را نشان می دهند ، اما در میزان کمتری ، به طور کلی مقاومت خوبی در برابر ضربه ، سختی و مقاومت در برابر هوازدگی دارند. آنها با رزین های پلی استر که با رزین های اپوکسی سخت شده اند ، فرموله می شوند و بیشتر در خانه و در دکوراسیون استفاده می شوند.

سفارش آسان رنگ پودری الکترواستاتیک ایرانی

سفارش آسان رنگ پودری الکترواستاتیک ایرانی ما به طور کلی رنگ های پودری را برای صنعت در طیف گسترده ای از کاربرد ها ارائه می دهیم، ما پرسنل گسترده ای را آموزش داده ایم که می توانند در مورد استفاده از محصولات ما به شما مشاوره تخصصی و فنی دهند، ما از مراحل آماده سازی سطح، کاربرد و شلیک نهایی از فرآیند شما را تشخیص می دهیم. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و سفارش رنگ الکترواستاتیک به آسان ترین روش ممکن یعنی غیر حضوری با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.