توزیع عمده رنگ پودری الکترواستاتیک

رنگ پودری در ابتدا در آمریکا مورد استفاده قرار گرفت. الکترواستاتیک در واقع نوعی روش رنگ کردن محسوب میشود که مقاومت این رنگ نسبت به سایر روش ها بالاتر است، رنگ پودری الکترواستاتیک عمده استفاده آن در صنعت و برای رنگ آمیزی بدنه خارجی وسایل مورد استفاده قرار میگیرد.

توزیع عمده رنگ پودری الکترواستاتیک

اطلاعاتی در مورد مراحل تولید رنگ پودری الکترواستاتیک

اطلاعاتی در مورد مراحل تولید رنگ پودری الکترواستاتیک رنگ پودری الکترواستاتیک در واقع رنگی است که در پایه حلال های صنعتی تولید نمی شوند این رنگ شامل ذرات ریز رزین خشک و رنگ خشک و پودری مورد نظر است که به کمک پمپ الکترواستاتیک بر روی سطح مورد نظر پاشیده میشود ، سپس قطعه رنگ آمیزی را برای تثبیت رنگ به کوره انتقال می دهند.

برای تهیه رنگ پودری الکترواستاتیک ابتدا مواد اولیه برای تهیه این رنگ از بهترین کیفیت ها و از استاندارد های بالا تهیه شده و اندازه گیری میشوند سپس این مواد را با هم مخلوط می کنند و هم می زنند، بعد شروع به آسیاب کردن و خرد کردن مواد می کنند تا به قطر و اندازه مورد نظر برسند در حین آسیاب مواد هم خورده و به صورت یک نواخت باهم ترکیب می شوند.

سپس ، اقدام به بررسی مواد می کنند که از اندازه مورد نظر بزرگتر نباشد برای این کار محصول را الک کرده و بعد از این کار رنگ پودری الکترواستاتیک را بسته بندی می کنند.

رنگ را درون پمپ های الکترواستاتیک می ریزند، این پمپ ها موجب شده که ذرات رنگ خاصیت الکترواستاتیک به خود بگیرد و به سمت سطحی که قصد رنگ آمیزی آن را داریم بچسبد، سطح مورد نظر به کمک سیم اتصال به زمین به سطح زمین وصل می شود و خاصیت الکترونی را به زمین انتقال می دهد تا موجب برق گرفتگی نشود.

فروش استثنائی رنگ پودری الکترواستاتیک عمده

فروش استثنائی رنگ پودری الکترواستاتیک عمده تولید رنگ الکترواستاتیک در کارخانه های تولید رنگ و مواد شیمیایی به صورت عمده انجام می شود تا نیاز داخل کشور تامین شود، فروش رنگ الکترواستاتیک در این کارخانه ها به صورت عمده نیز انجام می شود و اگر خریدار خود به صورت مستقیم از این کارخانه ها خرید عمده انجام دهد در واقع از فرصت فروش استثنائی این محصول استفاده نموده زیرا با حذف واسطه از چرخه خرید هزینه های دلالی از روی دوش خریدار برداشته میشود و خریدار می تواند از تخفیفات استثنائی خرید این محصول بهره مند شود.

برای خرید مستقیم نیاز نیست که حتما به درب کارخانه مراجعه نمود، کارگاه های تولیدی این محصول دارای وب سایت رسمی فروش می باشند که با مراجعه به این فروشگاه های اینترنتی نیز می توان خریدی به صرفه و مطمئن انجام داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.