تخفیف استثنایی رنگ پودری الکترواستاتیک در شیراز

فروشگاه رنگ پودری الکترواستاتیک شیراز، در برهه های زمانی متفاوتی شامل تخیفیف های استثنایی می شود و خرید را برای شما لذت بخش تر می کند.این فروشگاه ها هم اینترنتی و هم به شکل حضوری دایر هستند.

تخفیف استثنایی رنگ پودری الکترواستاتیک در شیراز

راه های تشخیص باکیفیت ترین رنگ پودری الکترواستاتیک

راه های تشخیص باکیفیت ترین رنگ پودری الکترواستاتیک رنگ پودری الکترواستاتیک، اولین بار در آمریکا تولید شد. رنگ های پودری خشک هستند و برای استفاده، مستقیما روی سطح پاشیده می شود، در ساختار این نوع رنگ حلال وجود ندارد و کاملا با محیط زیست سازگار است. این رنگ بیشتر در مصارف صنعتی استفاده می شود مانند رنگ کردن لوازم خانگی، یخچال و لباسشویی استفاده می شود. امروزه با افزایش کاربری رنگ پودری، تولید محصولات مشابه آن نیز افزایش پیدا کرده است. برای خرید و استفاده از رنگ اصل و باکیفیت، بهتر است راه های تشخیص آن را بلد باشید. راه هایی برای تشخیص رنگ پودری با کیفیت و اصل وجود دارد که شامل ویژگی های آن می شود و بهتر است بدانید.

رنگ پودری خاصیتی که دارد این است که شکل پودری خود را حفط می کند و تا قبل از استفاده به شکل توده های پودری است. در هنگام استفاده ابتدا شکل پودری خود را از دست می دهد و به مواد جامدی تبدیل می شود که با هر چیزی واکنش داده و با آن سازگاری می یابد. پس به این نکته توجه کنید که شکل پودری خود را همچنان حفظ کند، برای تست کردن آن نیز می توانید مقداری از آن را استفاده کنید و پایش نتیجه آن را مشاهده کنید. از ویژگی های رنگ پودری اصل، می توان به دوام زیاد آن اشاره کرد، رنگ پودری اصل مدت زیادی روی سطح می ماند و مقاومت زیادی در برابر ضربه دارند و به راحتی زدگی پیدا نمی کند.

عوامل موثر بر قیمت رنگ پودری الکترواستاتیک

عوامل موثر بر قیمت رنگ پودری الکترواستاتیک رنگ های پودری مختلفی با قیمت های متفاوتی در بازار وجود دارد. این رنگ ها با توجه به عوامل مختلفی قیمت گذاری می شوند. عواملی که روی قیمت رنگ پودری الکترواستاتیک تاثیر دارند:

کیفیت

کیفیت یک محصول یک عامل خیلی مهم است که در قیمت آن تاثیر بسزایی دارد. بدیهی است که هر چه کیفیت بالاتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. رنگ پودی استاتیک با کیفیت، پاشش بسیار خوبی دارد و روی کار حالت یکدستی و یکنواختی را ایجاد می کند و همچنین مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و حرارت دارد.

گستردگی کارخانه تولیدی آن

می دانیم که خرید از یک شرکت معتبر، اطمینان بیشتری خواهد داشت. این خرید مطمئنی که تجربه می کنید طبعا باعث افزایش نسبی قیمت آن است. خرید از یک شرکت معتبر و برندی که محصولات صادراتی نیز دارد مطمئن تر و دارای کیفیت مطلوب تر نیز است.

یکی از عوامل دیگر که روی قیمت رنگ پودری تاثیر گذار است، وجود رقبا در این عرصه است. یک شرکت تولیدی برای اینکه فروش محصولات خود را در حد ثابت نگه دارد و پیشرفت داشته باشد، باید قیمت را طوری انتخاب کند که بتواند با شرکت های دیگر رقابت خود را حفظ کند.

همچنین شرایط بد اقتصادی باعث شده است که قیمت تمامی محصولات رشد صعودی داشته باشد. اگر به دنبال خرید ارزان و قیمت مناسب هستید، می توانید به طور مستقیم از شرکت های تولیدی یا نمایندگی های فروش این محصول خریداری کنید. این نمایندگی ها در شهر های مختلف کشور از جمله اهواز، اصفهان، تهران و مشهد وحود دارند. با خرید از این نمایندگی ها می توانید در شرایط یکسان، محصول را با قیمت مناسب دریافت کنید.

آشنایی با صفر تا صد تولید رنگ پودری الکترواستاتیک

آشنایی با صفر تا صد تولید رنگ پودری الکترواستاتیک روش های متداولی برای ساخت رنگ پودری الکترو استاتیک وجود دارد. این روش هاس متفاوت بستگی به محل استفاده این پودر ها دارد. مثلا برای استفاده در اکسترود از روش ساخت اختلاط مذاب مواد اولیه استفاده می شود. که در آن مواد اولیه را به ذرات ریز تبدیل می کنند. هشت مراحله برای اختلاط مذاب وجود دارد.

1.وزن گیری

2. پیش از اختلاط

3.افزودن اکستروژن

4. سرد کردن و خرد کردن

5.آسیاب کردن و کنترل اندازه ذرات

6. فیلتر کردن

7. خشک کردن

8. بسته بندی

مرحله اول وزن گیری مواد اولیه است که با توجه به سایز بسته بندی ها، وزن گیری می شوند. مرحله پیش از اختلاط، تمام مواد اولیه از جمله افزودنی ها را باهم مخلوط می کنند مواد مورد نیاز آن مرکب از پیگمنت، فیلتر و مواد افزودنی است که ابتدا مواد را به صورت مذاب در می آورند تا بهتر باهم مخلوط شوندو از این مواد اکستروژن بدست آید . که اصطلاحا به آن اکستردود شدن می گویند. با افزودن اکستروژن مواد را تکمیل می کنند. سرد کردن و خرد کردن در این مرحله با استفاده از ماشین آلات صورت می گیرد. بعداز آن با استفاده از تجهیزات و دستگاه های مخصوص مواد را آسیاب و اندازه ذرات مواد را کنترل می کنند. بعداز این مرحله، تمام ناخالصی های موجود در مواد را با استفاده از یک فیلتر الک می کنند و در آخر مواد بدست آمده را بسته بندی می کنند.

همانطور که گفتیم این رنگ حلال ندارد. فرمولاسیون کلی آن شامل: سخت کننده، پیگمنت های رنگی شامل انواع طیف رنگی مختلف سفید، قرمز و… ، مواد افزودنی، و پرکننده های مختلف می باشد.

برای رنگ کردن اشیا های خود، ابتدا باید زیر سازی و اماده سازی شوند، یعنی چربی های روی سطح و فسفاته های روی آن و یا هر چیزی که روی سطح قطعه وجود دارد، باید پاکسازی شود.

رنگ پودری توسط ذرات هوا در دستگاه رنگ پاش با ولتاژ بالا، باردار می شود و رنگ پاشی صورت میگیرد. در مرحله بعد آن قطعه فلزی به کوره منتقل میشود. در کوره، رنگ پودری ذوب می شود و با انجام فعل و انفعالات شیمیایی، پخت آن صورت می گیرد. رنگ پودری زیبایی و یکنواختی منحصر به فردی دارد که دلیل استفاده زیاد آن در صنعت است.

توزیع رنگ پودری الکترواستاتیک در شیراز به قیمت پایین

توزیع رنگ پودری الکترواستاتیک در شیراز به قیمت پایین توزیع رنگ پودری الکترواستاتیک در ایران توسط نمایندگی ها و مراکز بسیاری انجام می شود این نمایندگی ها همانطور که گفتیم در شهر های مختلفی از جمله شیراز و اهواز و… وجود دارد. این نمایندگی ها محصولات خودرا به شکل عمده و فله ای عرضه می کنند.خرید عمده انواع رنگ های پودری از کارخانه ها و به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه‌ای انجام می شود. خرید از این نمایندگی ها و مراکز بدون هیج واسطه ای باعث می شود تا یک خرید با قیمت مناسب را تجربه کنید. وجود این نمایندگی ها در ایران و در شهر مختلف، به دلیل هزینه کمتر حمل و نقل آن، قیمت پایین تری نسبت به محصولات خارجی دارد. فروش رنگ پودری الکترواستاتیک در شیراز از مراکز مختلف آن صورت می پذیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.