تجارت رنگ پلاستیک کرمی با قیمت فوق العاده

رنگ پلاستیکی در بین انواع رنگها جزو قدیمی ترین آن به حساب می‌آید و امروزه نیز استقبال بسیاری از انواع رنگ پلاستیکی به ویژه رنگ پلاستیکی کرمی شده است. از جمله مهمترین ویژگی این رنگها می‌توان به مقداری قابل شست و شو بودن آن اشاره کرد.

اما استفاده از آن در مسیرهایی که پر تردد است مانند راهروها توصیه نمی‌شود چرا که سریعا دچار لک می‌شود. شما می‌توانید جهت تجارت رنگ پلاستیک کرمی با قیمت فوق‌العاده به نمایندگی‌های ما در سراسر کشور مراجعه نمایید.

تجارت رنگ پلاستیک کرمی با قیمت فوق العاده

روش استفاده از رنگ پلاستیک کرمی

روش استفاده از رنگ پلاستیک کرمیرنگ پلاستیک در دو نوع تمام پلاستیک و نیم پلاستیک در بازار عرضه می‌شود و با توجه به قیمت مناسب آن و سهولت در انجام کار با استقبال بی نظیری روبرو شده است.
قبل از استفاده از رنگ پلاستیک کرمی بهتر است در زیر کار رنگ شرایط مساعد فراهم شود تا نتیجه دلخواه بدست آید. از جمله اینکه اگر سطح کار دارای ترک‌های عمیق بود با گچ یا بتونه پوشانده شود. همچنین قبل از رنگ‌آمیزی بهتر است ابتدا سطح کار را به وسیله سنباده تمیز نمایید تا یک دست شود. توجه به این نکات سبب می‌شود نتیجه نهایی کار یکدست شده و از پوسته پوسته شدن کار جلوگیری شود.
همچنین فاصله زمانی بین هر دست رنگ باید دو ساعت باشد. این نکته را در نظر داشته باشید زمان خشک شدن اولیه رنگ بیش از 12 ساعت است.
بعد از فراهم شدن این شرایط شروع به رنگ آمیزی به صورت عمودی و افقی روی سطح مورد نظر کرده.
خالی از لطف نیست دانستن این نکته که برای رنگ آمیزی سقف برای افزایش پوشش دهی و همچنین زیبایی و چشم نوازی بیشتر بهتر است کمی رنگ لاجوردی نیز به آن اضافه نمود. برای اضافه کردن لاجورد نیز باید بدانید که نباید لاجورد را مستقیما به رنگ اضافه کنید و بایستی ابتدا آن را در نیم لیتر آب حل نموده و بعد با رنگ مخلوط نمایید. حال رنگ سقف شما آماده بوده و می توانید رنگ آمیزی سقف را شروع نمایید.

مقاومت و دوام رنگ پلاستیک کرمی

مقاومت و دوام رنگ پلاستیک کرمیاگر می‌خواهید منزل خود را در کوتاهترین زمان ممکن رنگ آمیزی نمایید پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ پلاستیکی می‌باشد. چرا که بسیار راحت و کم دردسر اجرا می‌شوند و به علت اینکه پایه آب هستند، خیلی زود خشک می‌شوند و از نظر هزینه‌ای نیز بسیار مقرون به صرفه است.
اگر در رنگ آمیزی رنگ پلاستیک از غلتک و پیستوله استفاده کنید نیز باعث می‌شود نتیجه کار حالت مخملی و زیبایی به خود بگیرد.
مقاومت و دوام رنگ پلاستیک بسیار کم است اما برای افرادی که به دنبال تنوع هستند و نیاز دارند هر چند سال یکبار فضای خانه خود را متحول نمایند به شدت توصیه می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.