تجارت داغ رنگ آلکیدی مات

رنگ آلکیدی یا رنگ روغنی به سه دسته رنگ آلکیدی مات، براق، نیمه براق تولید می شوند. هر سه دسته این رنگ دارای زیبایی خاص خود هستند و انتخاب آنها بستگی به محیط و شرایط فرد درخواست کننده دارد. پایه این رنگ ها از جنس رزین های آلکیدی است و بر این طبق تولید و ساخته می شوند. دارای رنگ بندی کامل از رنگ سفید تا رنگ سیاه موجود است. در رنگ های آلکیدی از روغنی استفاده می شود که به تدریج خشک می شود و جذب بالای دارد.

تجارت داغ رنگ آلکیدی مات

تفاوت ظاهری رنگ آلکیدی مات و براق

تفاوت ظاهری رنگ آلکیدی مات و براق

تفاوت رنگ آلکیدی براق و مات عبارت از: رنگ آلکیدی براق پوشش دهی بیشتر و بهتری نسبت به رنگ آلکیدی مات دارد اما در عوض رنگ آلکیدی مات زودتر خشک می شود و جذب کار می شود.

در کار رنگ آمیزی از رنگ براق بیشتر برای قسمت های درب، پنجره و چهارچوب ها استفاده می شود و برای سقف آشپزخانه و تقریبا تمام سقف ها برای اینکه برآمدگی و موج گچ مشخص نشود از رنگ روغنی مات استفاده می شود، رنگ براق ایرادات کار را مشخص و معلوم می کند به همین خاطر از آن استفاده نمی شود.

رنگ آلکیدی براق مقاومت و دوام خیلی بالای دارد.

نفوذ پذیری رنگ آلکیدی مات بیشتر است، زودتر لکه می گیرد، اما قیمت رنگ آمیزی با رنگ آلکیدی براق بسیار بیشتر از رنگ مات است و در مساحت های زیاد مقرون به صرفه نیست.

خرید ارزان رنگ آلکیدی مات

خرید ارزان رنگ آلکیدی مات

برای خرید رنگ آلکیدی ارزان بهترین راه خرید مستقیم است برای اینکه اگر رابطی در خرید باشد باعث می شود قیمت افزایش پیدا کند برای اینکه او هم در این میان می خواهد سودی به دست آورد. اگر رنگ در دست دلالان قرار گیرد باعث افزایش قیمت و نا هماهنگی در بازار فروش می شود و قیمت ثابت و در حد واقعی خود نمی ماند.

سایت های برای فروش رنگ آلکیدی وجود دارد که از طریق کارخانجات و نمایندگی های راه اندازی شده اند که در سر تا سر ایران وجود دارند و آماده پاسخگویی هستند اگر از این طریق محصول خود را خریداری کنید مطمئنا خرید ارزان تری انجام خواهید داد حتی می توانید چه به صورت عمده و تکی محصول خود را سفارش و به آدرسی که معرفی کرده اید تحویل بگیرید در صورت خرید عمده از تخفیفات هم بهره خواهید برد.

کیفیت بالا و سود کم یکی از اصول کار این سایت ها است و با این انگیزه کاری از این نوع رنگ در بازار داخلی استقبال زیادی شده است و رو به پیشرفت و رونق بیشتری هم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.