بهترین قیمت رنگ پودری الکترواستاتیک عمده

شرکت‌های تولید رنگ، انواع رنگ‌ها را به صورت مایع و پودری تولید می‌کنند.رنگ پودری الکترواستاتیک در سال‌های اخیر بسیار مورد استفاده قرار گرفته و کارایی فراوانی دارد.قیمت رنگ پودری بستگی زیادی به مواد اولیه‌ و کیفیت آن، شرکت تولید کننده و …دارد.بسیاری از شرکت‌های تولید رنگ پودری فروش رنگ پودری الکترواستاتیک عمده را از خود کارخانجات و شرکت‌ها فراهم ساخته‌اند که این خرید مستقیم و مراجعه‌ی حضوری باعث میشود تا خریدار از نزدیک کیفیت محصول را مشاهده و رنگ‌های پودری را ارزانتر خریداری نماید.

بهترین قیمت رنگ پودری الکترواستاتیک عمده

بررسی انواع رنگ پودری الکترواستاتیک

بررسی انواع رنگ پودری الکترواستاتیک

رنگ الکترواستاتیک یک رنگ پودری و شناخته شده است که کاربرد فراورانی در مصارف صنعتی و ساختمانی دارد‌ استفاده از رنگ پودری الکترواستاتیک مزایای زیادی دارد که به چند مورد اشاره می‌کنیم.

  • از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است.
  • ماندگاری و دوام زیادی دارند و در برابر ضربه و رطوبت مقاوم هستند.
  • هم به عنوان پوشش دهی عالی و هم به عنوان رنگ تزیینی قابل استفاده هستند.
  • کم هزینه و مقرون به صرفه اند.
  • بدون مواد تبخیر شونده و حلال بوده و قابل بازیافت هستند و باعث آلودگی محیط زیست نمی‌شود.

رنگ پودری الکترواستاتیک از نظر پوشش در سه نوع رنگ دسته بندی می‌شوند:

رنگ‌های پودری پلی‌استر:رنگ‌های پودری پلی استر جزء محبوب ترین پوشش پودری در بازار هستند و استفاده از آن برای مقاومت در برابر درجه حرارت و اشعه ماورا بنفش(UV) بسیار مناسب است و در صنایع خودرو سازی و موتورسیکلت و وسایل آلومینیومی بکار گرفته می‌شود

رنگ‌های پودری اپوکسی: پوشش های اپوکسی از مقاومت شیمیایی بسیار خوبی برخوردار هستند. این نوع پوشش پودری با مقاومت کم در برابر اشعه ماورا بنفش برای کاربردهای داخلی ترجیح داده می شود و بخاطر چسبندگی خوبی که دارند برای پوشش های پایه بسیار مناسب اند.

رنگ‌های پودری پلی‌اورتان: پوشش‌های پودری پلی اورتان به صورت براق، مات و نیمه مات بازار موجود می‌باشد و به عنوان رنگ تزیینی از آن استفاده می‌شود.

رنگ‌های پودری ترکیبی: این رنگ‌ها هم به‌خاطر اینکه در برابر اشعه‌ی ماورای بنفش مقاوم نیستند بیشتر کاربرد داخلی دارد و در مواردی مانند لوازم خانگی و آشپزخانه، رادیاتورها و قطعات الکتریکی استفاده کرد

قیمت نهایی رنگ پودری عمده

قیمت نهایی رنگ پودری عمده

شرکت‌های زیادی در ایران انواع رنگ‌ها از جمله رنگ‌های پودری الکترواستاتیک را تولید و در اقصی نقاط ایران توزیع و به فروش می‌رسانند.خرید مستقیم و بدون واسطه و به صورت عمده و کلی تاثیر زیادی در کاهش قیمت رنگ پودری دارد.برای اطلاع از قیمت بروز رنگ‌های پودری میتوانید به سایت ما مراجعه کرده و از قیمت انواع رنگ‌های مایع و پودری ایرانی و خارجی مطلع شوید و در صورت نیاز، محصول را به صورت عمده و جزیی سفارش داده و خریداری نمایید تا در کمترین زمان درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.