با مویز سیاه تیرگی و سیاهی دور چشم خود را برظرف کنید!

وقتی کشمش سیاه خشک شده را خیس کنید، دو اتفاق می افتد.

شما هرگونه کثیفی روی مویز سیاه  را می شوید و فراهمی زیستی مواد مغذی و آنتی اکسیدان های آن را افزایش می دهید.

این به ویتامین های موجود در آن کمک می کند تا بهتر جذب سیستم شما شوند، همچنین وقتی این کشمش ها متورم می شوند، آب را نگه می دارند، بنابراین برای شما نیز آبرسان هستند.

یبوست را کاهش می دهد و حرکات روده را منظم می کند
وقتی کشمش سیاه یک شب خیس بخورد، می تواند به عنوان یک ملین ملایم عمل کند بدون اینکه به نظر برسد که اسهال دارید، از آنجایی که فیبر بالایی دارد، شما را قادر می سازد تا حرکات روده خود را در صبح منظم کنید.

در حقیقت، کیفیت و سلامت پوست و موهای شما به سلامت روده شما بستگی دارد، اگر یبوست، اسهال یا مشکلات جذب ضعیف دارید، نشانه آن است که روده بزرگ شما در حال ترشح سمومی است که در حالت ایده آل باید از بین برود.

به دلیل کمبود هیدراتاسیون، مصرف کم فیبر، عادات غذایی نامناسب، قند اضافی، التهاب مزمن و میکروبیوم ضعیف روده، بسیاری از افراد به یبوست مبتلا هستند. اگر به شدت یبوست دارید، کشمش سیاه خیس شده ممکن است برای شما مفید باشد، حتی اگر اینطور نیستید، فیبر موجود در آنها می تواند به حفظ یکپارچگی میکروبیوم روده شما کمک کند.

شما را سیر نگه می دارد و هوس ها را مهار می کند
وقتی غذای فرآوری شده، کربوهیدرات های اشتباه و مواد زائد مصرف می کنید، مدام احساس گرسنگی می کنید زیرا آنها فاقد فیبر هستند.

از سوی دیگر، کشمش سیاه خیس شده که سرشار از فیبر است به شما کمک می‌کند برای مدت طولانی‌تری سیر بمانید و از خوردن میان‌وعده‌های بی‌اهمیت خودداری کنید.

کشمش خیس شده به شما کمک می کند تا سطح قند خون خود را بدون افزودن آن کالری اضافی حفظ کنید و چون حاوی قندهای طبیعی هستند، یک میان وعده سالم نیز هستند، این می تواند نقش بسیار مهمی در مدیریت وزن و کاهش هوس قند داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.