با روشویی کابینتی در شیراز بخاری برقی درست کن

نوآوری‌های امیدوارکننده دیگر مربوط به آن ذرات کوچک مواد ژنتیکی ویروس کرونا در مدفوع است، توالت ها و فاضلاب ها به طور موثر نمونه های مدفوع را هر روز از ما می گیرند.

دانشمندان در سراسر جهان قبلاً در حال تجزیه و تحلیل روشویی کابینتی در شیراز بوده اند و بازخوردهایی را به کارشناسان بهداشت عمومی و سیاست گذاران در مورد شیوع جدید، روندها و اثرات قوانین و محدودیت ها ارائه کرده اند.

آنها حتی توانسته‌اند شیوع بیماری‌ها را زودتر در مکان‌هایی مانند خوابگاه‌های کالج متوقف کنند.

تصور اینکه توالت‌های پزشکی در آینده – مانند توالتی که در حال حاضر برای مراکز زندگی سالمندان در بازار وجود دارد – به ما هشدار می‌دهند زمانی که ما آلوده شده‌ایم، سخت نیست.

این تلاش‌ها می‌تواند برای سال‌های آینده، حتی پس از همه‌گیری، نه تنها از نظر نظارت بر ویروس کرونا، بلکه سایر بیماری‌ها و تهدیدات سلامتی، به ثمر بنشیند.

نوآوران همچنین در حال آزمایش ایده‌های جدیدی برای توالت‌های عمومی هستند که می‌تواند آن‌طور که باید در همه جا حاضر و استقبال کند.

در پونا، هند، یک سرویس بهداشتی عمومی برای زنان، در اتوبوسی بازسازی‌شده، به یک مغازه و کافه کوچک اضافه می‌شود که درآمد آن به کاهش هزینه‌های دستشویی کمک می‌کند.

از پورتلند، اورگان، پورتلند لو نمادین از مشکلات رایج توالت مانند گرافیتی و سایر خرابکاری‌ها، فحشا و استفاده از مواد مخدر با طراحی هوشمندانه جلوگیری می‌کند و اجازه می‌دهد دستشویی 24 ساعته برای هدف اصلی خود باز بماند.

برخی از شهرها طرح هایی را اجرا کرده اند یا در حال بررسی هستند که در آن هزینه اندکی به کافه ها، رستوران ها و سایر مشاغل می پردازند تا توالت های خود را به روی عموم باز کنند، به عنوان یک امتیاز، کسب و کارها تبلیغات رایگان و حس انجام خدمات عمومی را دریافت می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.