با بطری پلاستیکی عمده درآمد زایی کنید و ماهی 10 میلیون کاسب شوید!

با کاهش تمرکز مردم بر بحران زباله های پلاستیکی، جهان مملو از راه حل هایی برای بطری ها است، به طور کلی، آنها به دو دسته تقسیم می شوند: تلاش برای کاهش استفاده از بطری های پلاستیکی و تلاش برای یافتن راه های جدید برای مقابله با بطری ها پس از دور ریختن.

فقط در لندن، تلاش ها برای کاهش بطری پلاستیکی عمده فراوان است، شهردار صادق خان از برنامه ریزی برای ساخت 100 فواره جدید برای بطری های قابل شارژ خبر داد.

بهار گذشته، به دوندگان ماراتن لندن، کیسه‌های جلبک دریایی خوراکی در مایل ۲۳ که حاوی یک نوشیدنی ورزشی بود برای رفع تشنگی تحویل داده شد.

و Selfridges، فروشگاه بزرگ لندن با قدمت یک قرن، بطری‌های پلاستیکی نوشیدنی را از فود کورت خود به نفع بطری‌های شیشه‌ای، قوطی‌های آلومینیومی و ایستگاه‌های پر کردن مجدد شکست داده است.

هنگامی که بطری ها تبدیل به زباله شدند، کارآفرینان در سراسر جهان آنها را به کارتریج های جوهر چاپگر، میله های حصار، کاشی های سقف، فرش، کفپوش، و قایق تبدیل می کنند، حتی خانه ها نیز از بطری ساخته شده اند.

جدیدترین آنها یک سه طبقه مدرن در سواحل رودخانه Meteghan در نوا اسکوشیا است که به عنوان توانایی مقاومت در برابر طوفان رده 5 معرفی شده است، فقط 612000 بطری مصرف کرد.

در آزمایشگاه‌ها، نسخه‌های جدید بطری‌هایی که ادعا می‌کنند زیست تخریب‌پذیر یا کمپوست‌پذیر هستند، به‌طور منظم ظاهر می‌شوند و شیمیدان‌های صنعت پلاستیک در حال آزمایش با «بازیافت شیمیایی» هستند که پلیمرها را به مونومرهای تشکیل‌دهنده‌شان برمی‌گرداند و آنها را قادر می‌سازد چندین بار دوباره به بطری‌های پلاستیکی جدید تبدیل شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.