بازار پخش رنگ پودری الکترواستاتیک درجه ۱

رنگ پودری را برای اولین بار در امریکا تولید کردند شرکت آلمانی در دهه ی ۶۰ میلادی موفق شد که با ترکیب اکسترودر و حرارت ،خمیر رنگ را تولید کند.. رنگ پودری الکترواستاتیک درجه ۱ را کارخانجات شیمی ایران نیز تولید و عرضه می کنند. و با نمونه های خارجی برابری دارد. تولید کننده رنگ پودری الکترواستاتیک را از با کیفیت ترین مواد بهره می گیرد.رنگ پودری با کیفیت را می توان از فروشگاه های رنگ و ابزار تهیه نمود.

بازار پخش رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

معرفی رنگ های پودری الکترواستاتیک

معرفی رنگ های پودری الکترواستاتیک

رنگ های پودری به دلیل هزینه‌های بالا، استفاده و روش‌های رنگ‌آمیزی طرفدار زیادی ندارد. بیشتر افراد،شرکت‌ها و کارخانه‌ها ترجیح می‌دادند، که از سایر روش ها استفاده کنند.همچنان از رنگ‌های پلی‌استر، هیبرید و اپوکسی استفاده کنند . انواع شیوه‌های رنگ‌آمیزی الکترواستاتیک پیش گرما، پس گرما، مشعل ،مادون‌قرمز است. روش پیش گرما: ((در این روش قطعه را حرارت می دهند وقتی که قطعه حرارت را دریافت کردآن رارنگ آمیزی می کنند.)) رنگ‌آمیزی به شیوه پیش گرما: ویژگی‌هایی دارد که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر است: در این روش میزان چسبندگی رنگ به قطعه زیاد است. رنگ الکترواستاتیک در برابر کنده شدن، خراشیدگی و جدا شدن مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.. پوشش رنگ الکترواستاتیک از محیط زیست و طبیعت محافظت می کند. در حالی که اکثر روشهای رنگ آمیزی حاوی حلالهایی هستند که خطری برای طبیعت شناخته شده اند.در مقابل هیچ نوع حلالی در پوشش رنگ پودری استفاده نمی شود. رنگ های پودری امروزه کاربرد های مختلفی پیدا کرده است با استفاده از رنگ های پودری در وقت و زمان بسیار صرفه جویی می شود.این رنگ ها ترکیبی از، رزین، فیلر و سایر مواد است،ابتدا این مواد را ذوب می کنند سپس طی فرایندی دومرحله ای آسیاب می کنند تا به ذره هایی بسیار ریز تبدیل شوند.پودری را که به دست اورده ان را از صافی عبور می دهند و پس از آن بسته بندی کرده و به فروش می رسانند.سطحی که با استفاده از رنک های پوردی رنگ امیزی شده است براق بوده و نسبت به سایر رنگ ها مقاومت بسیار بالاتری نیز دارد.

واحد ارائه رنگ پودری الکترواستاتیک درجه ۱

واحد ارائه رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

واحد ارائه رنگ پودری الکترواستاتیک درجه ۱ به میزان درجه خلوص مواد به کار رفته در آن بستگی دارد. شما متقاضیان عزیز می توانید آخرین قیمت رنگ پودری الکترواستاتیک را در این سایت مشاهده نمایید.با توجه به این که در فرآیند رنگ‌آمیزی چه ملاک و معیارهایی را مدنظر داریم می‌توانیم یکی از این دو شیوه (کرونا،ترایبو) را مورد استفاده قرار دهیم. در حالت کلی روش ترایبو در صورتی مناسب است که موارد زیر مدنظرمان باشد. امکان تغییر رنگ و شستشوی تجهیزات در روش کرونا سریع است و حرکت ذرات پودر به سمت قطعه مورد نظر با کمک میدان الکترواستاتیک انجام می‌گیرد.شما م بازار فروش رنگ الکترواستاتیک در ایران مناسب است و فروش خوبی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.