بازار فروش رنگ پلاستیک 1 کیلویی در سراسر ایران

این رنگ از مرغوبترین مواد اولیه تهیه شده  و قابلیت شستشو به همراه چسبندگی عالی و کیفیت  بسیار خوب را دارا می باشند که بر روی سطوح داخلی ساختمان مناسب هستند. بازار فروش رنگ پلاستیک 1 کیلویی در سراسر ایران توسط نمایندگی فروش هر شهر عرضه می گردد که برای پوشش سقف و دیوارهای داخلی ساختمان و حتی در فضای آشپزخانه و سایر قسمت ها استفاده می گردد برای اطلاع بیشتر از مشخصات آن کافیست ما را تا انتها همراهی کنید.

بازار فروش رنگ پلاستیک 1 کیلویی در سراسر ایران

استفاده از رنگ های پلاستیک بر روی سطوح مختلف

استفاده از رنگ های پلاستیک بر روی سطوح مختلفرنگ پلاستیکی از جمله پرکاربردترین رنگها می باشد که دارای تنوع رنگ بسیار بالایی دارند و از آنجایکه پوشانندگی زیادی دارند جز بهترین گزینه برای استفاده از رنگ های پلاستیک بر روی سطوح مختلف در سقف های ساختمان و خانه می باشند همچنین بیشترین استفاده از این رنگ ها برای نقاشی دیوارهای ساختمان و  خانه استفاده می گردد که در هنگام کار بوی تند و آزاردهنده ای ندارد و به راحتی با آب حل می گردند و احتیاجی به هیچ حلال شیمیایی نمی باشد رنگ پلاستیکی از دو نوع تمام پلاستیکی و نیم پلاستیکی می باشند.

رنگ تمام پلاستیک مقاومت خوبی در برابر آب دارند و پایداری خوبی در برابر رطوبت ندارند. ولی رنگ نیم پلاستیک مقاومت کمی در برابر رطوبت و آب دارند و چون به راحتی در بازار یافت می شوند از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. در هنگام استفاده از رنگ پلاستیک باید سطح زیرین آن کاملا آماده شده باشد تا توانایی جذب رنگ را داشته باشد در هنگام انتخاب سنباده از سنباده 150 استفاده گردد. همچنین در هنگام خشک شدن اولیه آن 24 ساعت و خشک شدن کامل 7 روز زمان خواهد برد.

سرعت رنگ کردن آن بالاست بنابراین توصیه می شود در هنگام برخورد با هر قسمت کافیست از دستمال خیس برای تمیز کردن آن استفاده کنید و تا قبل از خشک شدن آن قسمت باید این کار را انجام بدهید.

عرضه رنگ پلاستیک چند کیلویی در تهران

عرضه رنگ پلاستیک چند کیلویی در تهرانعرضه رنگ پلاستیک چند کیلویی در تهران برای کسانی که کارشان رنگ ساختمان و منزل است انواع رنگ پلاستیک  در حجم بالایی ارائه می کند که  ما قصد داریم انواع رنگ پلاستیک در اندازه های 6 ، 10، 12 کیلویی به نمایندگی اطراف تهران و حومه و همچنین سراسر کشور به صورت ارسال رایگان و فوری درب منزل به فروش می رساند.

برای راحتی شما مشتریان عزیز ما لیست قیمت به همراه وزن و ویژگی های هر کدام را  قرار داده ایم تا از قیمت آن با توجه به نوسانات اخیر بازار مطلع شوید و در صورت هرگونه سوال و یا خرید می توانید با شماره های موجود تماس برقرار کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.