بازار فروش رنگ پلاستیک عمده ایرانی

اکثر ما رنگ پلاستیکی را به عنوان پرفروش ترین نوع رنگ موجود در بازار به خوبی می شناسیم. به دلیل نحوه استفاده ساده، و اعمال آسان، و همچنین قیمت مناسب این محصولات، طبیعی است که مشتریان برای خرید آن، نسبت به انواع دیگر رنگ، رغبت بیشتری داشته باشند. خرید رنگ پلاستیک عمده نسبت به حالت خرده فروشی بسیار به صرفه تر است.

بازار فروش رنگ پلاستیک عمده ایرانی

علت عرضه زیاد رنگ پلاستیکی به صورت عمده

علت عرضه زیاد رنگ پلاستیکی به صورت عمده رنگ های پلاستیکی معمولاً از مواد اولیه آهکی بسیار ارزان قیمت تهیه می شوند. با فراوری مواد آهکی در محیط کارخانه و افزودن فرمول های شیمیایی مورد نیاز، این محصولات در بسته بندی های ارزان قیمت و پلاستیکی که البته در برخی از موارد کیفیت ساخت مناسبی دارند، به دست مشتریان می رسد.

علاوه بر این باید در نظر داشته باشید که حلال اصلی رنگ های پلاستیکی آب است و برای تهیه حلال مناسب این رنگ ها نیاز به خرید تینر روغنی یا تینر فوری و حلال های گرانقیمت دیگر وجود ندارد. علاوه بر این انواع رنگ های پلاستیکی که توسط برند های مختلف تولید می شوند، قابلیت اختلاط با یکدیگر را دارند و تمام آن ها در آب حل می‌شوند.

خرید این محصولات به صورت عمده از فروشندگان اصلی می تواند از لحاظ مالی و هزینه بسیار به صرفه تر باشد. بسیاری از افرادی که در پروژه های ساختمانی بزرگ فعالیت می کنند، جهت کاهش هزینه های پروژه در مراحل نهایی انجام آن، از نمونه های ارزان قیمت رنگ پلاستیک برای آراستن دیوار های گچی استفاده می کنند.

این افراد با خرید عمده این محصولات از شرکت‌ های عرضه رنگ پلاستیکی، می‌ توانند نسبت به حالت خرده فروشی، بیشتر صرفه جویی کنند. عرضه رنگ عمده توسط این شرکت‌ ها از چند دهه گذشته در بازار داخل ایران انجام می شود. نمونه های ارزان قیمت تر از رنگ پلاستیک نیز وجود دارد که به آنها اصطلاحاً رنگ نیم پلاستیک می گویند. رنگ نیم پلاستیک از لحاظ کیفیت و ماندگاری نسبت به رنگ پلاستیک ضعیف تر است، به همین دلیل قیمت پایین تر این محصول نسبت به رنگ های پلاستیکی کاملا توجیه می شود

مقایسه خرید عمده و جزئی رنگ

مقایسه خرید عمده و جزئی رنگ خرید عمده محصولات رنگ نسبت به خرید آن در بسته بندی های کوچک و به صورت جزئی، بسیار به صرفه تر است. یکی از دلایل پایین بودن قیمت در بسته بندی های بزرگ استفاده کمتر از ظروف پلاستیکی جهت حمل مقدار مساوی رنگ است. مقدار پلاستیکی که برای بسته بندی ۵ کیلو رنگ، در یک بسته ۵ کیلویی استفاده می‌شود، حدود یک سوم آن در مواقعی است که در ۵ بسته بندی یک کیلویی به فروش برسد.

علاوه بر این، طبق قانون تجارت بین المللی خزید عمده رنگ یا هر محصول دیگری، می تواند نسبت به خرید خرده فروشی آن بسیار به صرفه تر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.