بازار عرضه بهترین رنگ پلاستیک تهران

اگر قصد رنگ آمیزی ساختمان خود را دارید و یا از رنگ آمیزی خانه خود خسته شده اید و به فکر تغییر آن هستید؛ خوب است ابتدا با انواع رنگ ساختمانی آشنا شوید؛ کاربردها و ویژگی‌های هریک از انواع آن را بدانید و سپس سری به فروشگاه‌های رنگ پلاستیک تهران بزنید؛ با ما همراه باشید.

بازار عرضه بهترین رنگ پلاستیک تهران

ویژگی مرغوب ترین رنگ های پلاستیکی

ویژگی مرغوب ترین رنگ های پلاستیکی رنگ‌های ساختمان انواع گوناگونی دارد. حتما تا به حال نام انواع مختلف آن مانند رنگ پلاستیک، روغنی، اکریلیک و … را شنیده اید. هر یک از این رنگ‌ها ویژگی‌ها و کاربردهای خاص خود را دارد.

رنگ‌های پلاستیک نمونه ای از قدیمی ترین و پرکاربردترین انواع آن است که معمولا برای رنگ آمیزی سقف‌ها، راه روها و به طور کلی سطوحی که در معرض نور خورشید قرار ندارد استفاده می‌شود.

رنگ‌های پلاستیک شامل دو نوع تمام پلاستیک و نیم پلاستیک است. نوع نیم پلاستیک آن معمولا در کیفیت‌های مختلف درجه یک، درجه دو و … در بازار موجود است.

به طور کلی رنگ‌های پلاستیک دارای ویژگی‌های زیر است:

  • در آب حل می‌شود و به حلال نفتی نیاز ندارد؛ به عبارتی پایه آب است.
  • رنگ آمیزی با آن بسیار ساده است زیرا نیاز چندانی به آماده‌سازی سطوح ندارد.
  •   به سرعت خشک می‌شود.
  •   به علت اینکه در آب حل می‌شود، بوی زننده ندارد.
  • نوع تمام پلاستیک آن تقریبا قابل شستشو است.
  • نوع نیم پلاستیک درجه یک قابل اجرا بر روی انواع سطوح آجری، سیمانی، چوبی و … است و دوام و چسبندگی و انعطاف پذیری خوبی دارد.

هنگام رنگ آمیزی با رنگ پلاستیک میزان غلظت آن باید مناسب باشد؛ به طور کلی رنگ آمیزی ساختمان تکنیک‌های ویژه ای دارد. برای اینکه از نتیجه ی کار راضی باشید بهتر است این کار را به افراد متخصص بسپارید.

خرید و فروش رنگ پلاستیک تهران

خرید و فروش رنگ پلاستیک تهران

در تهران فروشگاه‌های بسیاری وجود دارد که به خرید و فروش انواع رنگ‌های ساختمانی می‌پردازند.

رنگ پلاستیکی مرغوب با برند های مختلفی در بازار موجود است. سحر، پارس بهار، الوان و … نام تعدادی از شرکت‌های تولید رنگ در ایران است که این محصول را با کیفیت‌های مختلف تولید می‌کنند. البته نمونه‌های وارداتی این محصول نیز در بازار وجود دارد.

برخی از مراکز خرید رنگ تهران نیز نمایندگی‌های فروش برند های یاد شده است.

قیمت رنگ‌های پلاستیک با توجه به کیفیت، مواد تشکیل دهنده، برند، نوع بسته بندی و … متفاوت است؛ با این حال جهت اطلاع از آخرین قیمت‌ها می توان به اینترنت یا به فروشگاه‌های آنلاین رنگ پلاستیک مراجعه کرد.

  به طور کلی قیمت رنگ پلاستیک نسبت به سایر رنگ‌ها ارزان‌تر است.

جهت خرید نیز می توان به صورت آنلاین اقدام نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.