بازار توزیع رنگ پودری الکترواستاتیک عمده

رنگ ها کاربرد بسیاری در صنایع مختلف دارند. از صنعت ساختمان سازی تا رنگ آمیزی قطعات و ابزار آلات. رنگ پودری الکترواستاتیک عمده بازار توزیع پر رونقی هم در داخل و هم در خارج دارد. از آنجایی که این رنگ ها به دلیل مزایایی که دارند جایگزین خوبی برای رنگ ها مایع هستند، در بین صنایع مختلف جای خود را باز کرده است. از میان عرضه کننده هایی که در بازار توزیع ای محصول مشغول به فعالیت می باشند، عرضه مستقیم آن را به صورت عمده برای شما فراهم کرده ایم.

بازار توزیع رنگ پودری الکترواستاتیک عمده

رنگ پودری جایگزین رنگ های مایع

رنگ پودری جایگزین رنگ های مایع اگر بخواهیم رنگ ها را براساس حالتی که دارند به دو دسته تقسیم کنیم، می توان به رنگ پودری و رنگ مایع اشاره کرد. در این بخش می خواهیم به این موضوع بپردازیم که رنگ پودری چه مزیت هایی دارد که جایگزین رنگ مایع شده است. رنگ ها براساس پایه تولیدی که دارند در انواع مختلفی دسته بندی می شوند. به عنوان رنگ هایی با پایه روغن، نفت و آب نمونه ای از این دسته بندی هستند.

رنگ های پودری به عنوان رنگی که پایه آب دارد، از ویژگی های مثبتی برخوردار است که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

این رنگ ها با محیط سازگار هستند و آسیبی برای محیط زیست ندارند. علاوه بر این فاقد بو بودن این رنگ مزیت مهم دیگری است که به این رنگ ها برتری داده است. اینگونه هنگام استفاده از آن با مشکل رو به رو نخواهید شد. همچنین فاقد بو بودن این رنگ کمک می کند زمان کوتاهی بعد از رنگ آمیزی از فضا استفاده کرد. درحالیکه در رنگ های مایعی که پایه نفت یا روغن دارند برای خارج شدن بو از فضا نیاز است زمانی بگذرد.

ویزگی شاخص دیگر این رنگ های پودری زمان کوتاهی که برای خشک شدن نیاز دارند، می باشد. به این شکل که فقط بعد از چند ساعت این رنگ خشک می شود. رنگ های پودری پوشش دهی خوبی دارند و به راحتی تمام لک های سطح را می پوشاند، به همین دلیل به رنگ کم تری هم نیاز پیدا خواهید کرد، و برای پوشاندن سطح مجبور به رنگ آمیزی چند باره نیستید.

خصوصیت بسیار مهم دیگری که این رنگ ها دارد، قابل شست و شو بودنشان می باشد. از آنجایی که پایه این رنگ ها آب است، به راحتی هر زمان که کثیف شد می توانید بدون دغدغه از آب استفاده کنید. به همین دلیل انتخاب بسیار مناسبی برای فضاهایی که در معرض رطوبت هستند، می باشد.

عرضه کننده رنگ پودری الکترواستاتیک متالیک عمده

عرضه کننده رنگ پودری الکترواستاتیک متالیک عمده رنگ پودری الکترواستاتیک استاندارد یکی از پر استفاده ترین رنگ پودری نه تنها در کشور بلکه در دنیا می باشد. به همین صادرات رنگ پودری یکی از فعالیت های اقتصادی فعال در این حوزه می باشد. این رنگ با برندهای مختلفی در حال تولید می باشند و توسط عرضه کننده های متعددی ارائه می گردد.

تیم فروش ما به عنوان یکی از عرضه کننده های فعال در این حوزه امکان ارائه یکی از برندهای درجه یک رنگ پودری را فراهم کرده است. جهت ثبت سفارش آسان می توانید از طریق همین درگاه اقدام کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.