بازار انواع رنگ پودری الکترواستاتیک درجه1

رنگی که برای پوشاندن سطوح مختلف استفاده می کنیم باید زیبایی و دوام را همزمان داشته باشد. بیشتر ما با رنگ روغنی و رنگهایی که حالت مایع دارند آشنا هستیم. اما رنگ پودری هم یکی از انواع جدیدتر رنگ است که حالت آن جامد است و طیف متنوعی از نظر رنگی دارد. این نوع رنگ را در بازار انواع رنگ پودری الکترواستاتیک درجه1 می توان پیدا کرد. بازار انواع رنگ پودری الکترواستاتیک درجه1

مختصری درباره خصوصیات رنگ پودری الکترواستاتیک ضد سایش

مختصری درباره خصوصیات رنگ پودری الکترواستاتیک ضد سایش از قدیم بیشتر ما رنگهایی را می شناسیم که آنها را با تینر مخلوط می کردیم و روی سطوح مختلف با ابزار رنگ آمیزی می زدیم. این رنگها مقاومت زیادی نداشتند و پس از مدتی لازم بود که مجددا رنگ آمیزی انجام بدهیم.

اما با پیشرفت صنعت رنگ امروزه رنگ الکترواستاتیک ضد سایش تولید می شود. این رنگها دارای بافت پودری هستند و برای اینکه این رنگ را استفاده کنیم احتیاجی به اضافه کردن مواد دیگر نداریم. این رنگ را می توانیم با ابزار مخصوصی که رنگ را روی سطوح پخش می کند استفاده کنیم.

به این صورت که ابتدا رنگ مورد نظرمان را وارد دستگاه رنگ آمیزی می کنیم و بعد از اینکه کار را تمام کردیم سطح رنگ شده را داخل کوره حرارت می دهیم. این رنگ روی سطح وقتی تا دمای بالا حرارت ببیند کاملا می چسبد و آماده است که از کوره خارج شود.

رنگ پودری برخلاف رنگ مایع دارای بوی تند و آزار دهنده نیست و همین باعث می شود کار کردن با این رنگ راحت تر باشد. رنگهای پودری به دلیل ترکیبات ساده تر برای بدن انسان مشکلات کمتری نسبت به رنگ مایع ایجاد می کنند.

قیمت رنگ پودری نسبت به دیگر رنگها پایین تر است، در حالی که کیفیت و ماندگاری آن روی اجسامی که با آن رنگ شده طولانی تر است. همین موضوع باعث می شود که از خرید آن استقبال بیشتری به عمل بیاید.

فروش بدون واسطه رنگ پودری الکترواستاتیک درجه1

فروش بدون واسطه رنگ پودری الکترواستاتیک درجه1 فروش رنگ الکترواستاتیک بدون واسطه را تنها فروشندگان عرضه مستقیم انجام می دهند. این مراکز فروش رنگ را بطور مستقیم از کارخانه های تولیدی عرضه می کنند و به همین دلیل قیمت مناسبی دارند.

ضمن اینکه اگر قصد خرید رنگ پودری به شکل عمده و با مقادیر بالا را دارید این مراکز فروش مستقیم می توانند رنگ مورد نیاز شما را در مقادیر بالا در اختیار شما بگذارند.

برای پیدا کردن این مراکز می توانید از اینترنت کمک بگیرید و اطلاعات لازم را به دست آورید. پس از انتخاب هم خرید اینترنتی انجام داده و به راحتی محصول خود را تحویل بگیرید.

برای دریافت اطلاعات کامل از بازار رنگ پودری و قیمتها می توانید با شماره های قرار داده شده در همین سایت تماس گرفته و با کارشناسان فروش ما مشورت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.