استفاده از کفش کشتی جردن طلایی در مسابقات کشتی ممنوع شد!

نیرویی که روی قوزک های یک کشتی گیر در هنگام اسپارینگ وارد می شود، فوق العاده است، داشتن یک جفت کفش کشتی بلند برای تحمل نیروی سنگین وزن و فشار روی مچ پا در هنگام تغییر جهت، یک موهبت واقعی است.

بخشی از حمایت کلی که توسط کفش کشتی جردن طلایی ارائه می شود از سبک های توری است.

توری های کشتی گیر باید محکم به دور مچ پا بسته شود و فاصله کمی بین آنها وجود داشته باشد، در واقع، برخی از کفش‌های کشتی وجود دارند که کار را یک قدم جلوتر می‌برند، و یک بند اضافی را فراهم می‌کنند که از جلوی مچ پا عبور می‌کند و یک لایه اضافی از مچ پا را برای کشتی‌گیر فراهم می‌کند.

اگر کفش مانند یک دستکش به نظر می رسد، پس در حال پختن با گاز هستید، اگر بتوانید انگشتان خود را بین کفش و مچ پا قرار دهید، به احتمال زیاد باید سایز کوچکتری انتخاب کنید.

تناسب اندازه احتمالاً با آنچه در کفش های معمولی انتظار دارید متفاوت خواهد بود.

این چیزی است که باید در نظر داشته باشید و هنگام تصمیم گیری برای خرید، بررسی ها را بررسی کنید.

در بسیاری از موارد، انتخاب استاندارد خرید کفشی است که نیم تا یک سایز کوچکتر از سایز کفش دویدن شما باشد.

داشتن یک کفش کشتی که هنگام حرکت با حرکات تند و تند روی تشک احساس گشادی می کند، می تواند به راحتی باعث باخت در مسابقه شود، تعادل و ثبات یک کشتی گیر به شدت مختل می شود و ریتم آنها در نهایت از بین می رود.

مچ پاهای کشتی گیر از حمایت مناسب برخوردار نمی شوند.

در حالی که در ابتدا ممکن است به طرز ناراحت کننده ای سفت به نظر برسد، کفش به مرور زمان و با استفاده طولانی مدت کشیده می شود.

قصد نداریم خیلی عمیق به این موضوع بپردازیم، اما اگر کشتی گیر سنگین وزنی هستید، سفتی کفش به اندازه کلاس های کشتی سبک تر تا متوسط اهمیتی ندارد.

کشتی‌گیران سنگین‌تر، سرعت و چابکی را کمتر در روتین‌ها و تاکتیک‌های خود لحاظ می‌کنند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.