استفاده از واکس کفش جیر در کره شمالی برای افراد زیر ۲۰ سال ممنوع شد!

هر صاحب کفش مسئولیت پذیری ارزش پولیش کفش خود را می داند، پولیش کردن کفش نه تنها برای اهداف زیبایی لازم است، بلکه طول عمر کفش شما را نیز افزایش می دهد.

جلا دادن منظم کفش‌هایتان با  واکس کفش جیر افزایش دوام، مقاومت در برابر آب و آلودگی از کفش‌های شما محافظت می‌کند، آنها را در برابر خط و خش های معمول محافظت می کند.

در غیر این صورت، چرم خیلی سریع‌تر از بین می‌رود و شما باید آن‌ها را جایگزین کنید یا کلاً یک جفت کفش جدید بخرید.

لاک کرم برای چرم نرم‌تر با بافت‌های زیاد مناسب است، زیرا می‌تواند راحت‌تر وارد گوشه‌های کفش شما شود، نقطه ضعف این کار این است که با این نوع لاک کفش نمی توانید براقی به دست آورید.

پولیش مایع کفش
واکس کفش مایع دارای حداقل مقدار واکس است و کفش شما را حالت نمی دهد، در عوض، یک لایه در بالای کفش شما اضافه می کند تا از آن محافظت کند. اما درازمدت می تواند باعث خشک شدن و ترک خوردن چرم کفش شما شود، بنابراین، اگر عجله ندارید، توصیه نمی شود.

واکس کفش مایع سریعتر و سریعتر و آسان برای استفاده است، لایه محافظ به راحتی می تواند خراش ها را بپوشاند.

بنابراین، اگر راحتی از نگرانی، آن را به گزینه است.

به طور متوسط، کفش های شما حداقل یک بار در هفته باید جلا داده شوند.

با این حال، بسته به اینکه چند بار از کفش‌هایتان استفاده می‌کنید، از درخت‌های کفش استفاده می‌کنید یا نه، و هر چند وقت یکبار آنها را مسواک می‌زنید، چند بار در ماه آن‌ها را براق می‌کنید.

به دلیل درصد بالایی از حلال‌های فرار، واکس کفش‌های مبتنی بر موم پس از استفاده از آن بر روی کفش شما سفت می‌شود و در عین حال براقیت خود را حفظ می‌کند.

تولید یک پوشش براق سخت تر است، با این حال، هنگامی که آن درخشش را به دست آورید، ماندگاری بیشتری نسبت به سایر محصولات لاک کفش دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.