استفاده از قهوه گانودرما موکا قبل از ورزش باعث تقویت مغز می شود!

فنجان قهوه روزانه شما ممکن است بیشتر از تهیه آن صبح زود برای شما مفید باشد.

تاثیر قهوه بر سلامتی مدت‌هاست که موضوعی بحث‌برانگیز بوده است، و طرفداران آن از فعالیت آنتی‌اکسیدانی و توانایی تقویت مغز آن و مخالفان به نکات منفی مانند بی‌خوابی، سوء هاضمه و افزایش ضربان قلب و فشار خون اشاره می‌کنند.

اما آخرین موج شواهد علمی، خبرهای خوبی را برای دوستداران قهوه گانودرما موکا به ارمغان می آورد، در اینجا ۱۰ دلیل وجود دارد که نوشیدن قهوه ممکن است برای شما سالم تر از آن چیزی باشد که فکر می کردید.

در واقع، قهوه فعالیت آنتی اکسیدانی بیشتری نسبت به چای سبز و کاکائو، دو فوق ستاره آنتی اکسیدانی، نشان می دهد.

دانشمندان تقریباً ۱۰۰۰ آنتی اکسیدان را در دانه های قهوه فرآوری نشده شناسایی کرده اند و صدها آنتی اکسیدان دیگر در طول فرآیند بو دادن ایجاد می شوند. مطالعات متعدد قهوه را به عنوان منبع غذایی اصلی – و در برخی موارد، اصلی – منبع آنتی اکسیدان برای افراد مورد مطالعه ذکر کرده اند.

چگونه کار می کند: آنتی اکسیدان ها با التهاب مبارزه می کنند، علت زمینه ای بسیاری از بیماری های مزمن، از جمله آرتریت، آترواسکلروز و بسیاری از انواع سرطان.

آنها همچنین رادیکال های آزاد را خنثی می کنند، که به طور طبیعی به عنوان بخشی از عملکردهای متابولیک روزمره رخ می دهد، اما می تواند باعث استرس اکسیداتیو شود که منجر به بیماری مزمن می شود.

به عبارت دیگر، آنتی اکسیدان ها با محافظت از سلول های ما در برابر آسیب، به حفظ سلامت ما در سطح میکرو کمک می کنند.

در نهایت، اسید کلروژنیک، یک آنتی اکسیدان مهم که تقریباً به طور انحصاری در قهوه یافت می شود، نیز تصور می شود که به پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.