آخرین قیمت رنگ پلاستیک صنعتی مرغوب ایرانی

رنگ پلاستیک صنعتی در بسیاری از مغازه ها در سراسر کشور به فروش می رسد. رنگ پلاستیکی را می توانید در تمام رنگ ها بیابید. طیف رنگی رنگ پلاستیک به گونه ای است که برای مثال در رنگ آبی دارای تمام رنگ های آبی روشن، آبی آسمانی، آبی پر زنگ، آبی کدر، آبی نفتی و … است. این رنگ ها بسیار غلیظ هستند و معمولا به صورت سطل های 1، 2 و 4 کیلوگرمی بسته بندی و روانه ی بازار می شوند. رنگ پلاستیک دارای مزایا و معایب متعددی است که در این مقاله بیشتر به آن می پردازیم و بهترین مرکز فروش رنگ پلاستیک را معرفی خواهیم کرد:

آخرین قیمت رنگ پلاستیک صنعتی مرغوب ایرانی

مزایا و معایب رنگ پلاستیکی صنعتی

مزایا و معایب رنگ پلاستیکی صنعتی برخی از مزایا رنگ صنعتی پلاستیک عبارتند از:

  • پوشش خوب: رنگ پلاستیک می تواند به خوبی تمام سطح را پوشش دهید بدون این که قسمتی باز بماند و یا بدون رنگ باقی بماند.
  • رفع نواقص دیگر: برخی از دیوار ها بر اثر گچ کاری های نا مناسب دارای فرو رفتگی و بر آمدگی هایی روی سطح خود هستند. با استفاده از رنگ پلاستیک می توانید این فرو رفتگی ها و برجستگی ها را به خوبی پوشش دهید.
  • رنگ کدر: رنگ های روغنی رنگ شفافی دارند که نور را منعکس می کند و به همین دلیل خیلی خوب نیستند زیرا تمام نواقص دیوار را چند برابر در چشم جلوه می دهند اما رنگ پلاستیک اینگونه نیست.
  • غلظت زیاد: غلظت زیاد رنگ پلاستیک باعث می شود زمانی که بخواهید از آن استفاده کنید آن را با آب مخلوط کنید تا به غلظت مناسب برسد. پس می توان نتیجه گرفت از هر کیلو رنگ پلاستیک می توان دو کیلو رنگ به دست آورد که صرفه اقتصادی دارد.

برخی از معایب رنگ صنعتی عبارتند از:

  • غیر قابل شست و شو بودن: اگر این رنگ ها را بشویید فرو می ریزند و از بین می روند و دیگر قابل استفاده نیستند.
  • مقاوم نبودن در برابر نور خورشید: البته این ویژگی بیشتر در برابر نور مستقیم خورشید خود را نشان می دهد به همین دلیل از رنگ پلاستیک در نماهای بیرونی به هیچ عنوان استفاده نمی شود.
  • کثیف شدن: اگر این رنگ کثیف شود نمی توانید آن را با دستمال پاک کنید و یا بشویید و کثیفی روی دیوار باقی می ماند.

بهترین مرکز فروش رنگ پلاستیک صنعتی

بهترین مرکز فروش رنگ پلاستیک صنعتی خرید رنگ پلاستیک از جای مطمئن می تواند خیال شما را از بایت کیفیت آن راحت کند. سایت ما با سال ها تجربه در این زمینه می تواند بهترین رنگ پلاستیک را به شما ارائه دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.