آخرین قیمت رنگ روغنی صنعتی

رنگ روغنی صنعتی از مجموعه رنگ هایی است که از حلال های روغنی حاصل می شود. برای دستیابی به رنگ های شفاف تر و در نتیجه جلوگیری از مایع شدن رنگ های خاص مانند سفید، سبز و آبی معمولاً به روغن های چرب معمولی اضافه می شود که ماده ای متراکم و چسبناک را تولید می کنند، برخی روغن های قابل حل نیز نامیده می شوند.

آخرین قیمت رنگ روغنی صنعتی

ویژگی بارز رنگ روغنی صنعتی

ویژگی بارز رنگ روغنی صنعتی روغن یک رنگ ضخیم است که با اختلاط رنگدانه های پودر با یک اتصال دهنده روغنی حاصل می شود. بر خلاف رنگ های دیگر مانند آکریلیک یا آبرنگ، روغن را نمی توان در آب رقیق کرد، زیرا داشتن پایه روغنی باعث می شود ذرات آن پس از تماس با آن، مخلوطی ناهمگن ایجاد کنند. این مانند ریختن یک قاشق غذاخوری آب در یک فنجان روغن خواهد بود. روغن خشک نمی شود، سخت می شود.

خشک شدن پدیده تبخیر است و ماده ای را کم و بیش از عنصر مایع آن را محروم می کند. برای روغن، برعکس درست است زیرا اکسیژن موجود در آن اسیر می شود. این جذب اکسیژن باعث افزایش وزن و حجم روغن می شود و به مرور زمان چگالی آن افزایش می یابد. زمان ها بسته به شرایط محیطی (دما، رطوبت و …)، اجزای رنگ (روغن، رزین یا بنزین) و همچنین ضخامت آن متفاوت است. هرچه رنگ باریک تر، سبک تر و تهویه مطبوع تری داشته باشد، سریعتر ترمیم می شود. برعکس، ممکن است خمیر خیلی ضخیم و بیش از حد روغنی به طور کامل سخت نشود، زیرا اکسیژن نمی تواند به عمق خمیر برسد.

رنگ ها فقط سطوح رنگی نیستند. آن ها ساختارهای سه بعدی پیچیده ای هستند که از مواد مختلفی ساخته شده اند که به روش های بی شماری می توانند ترکیب شوند. خصوصیات خاص هر ماده و شیوه های استفاده هر یک از آن ها بر کلیت رفتار یک نقاشی صنعتی تأثیر می گذارد و ایمن ترین روش کار، ذخیره و نمایش آن را تعیین می کند. این رنگ متشکل از رنگ های خرد شده و مخلوط شده با روغن خشک است اما به لطف یک ماده فرار به طور کلی منتقل می شود (یا حتی رقیق می شود). غالبا روغن با رزین های اضافی و محلول های اضافی تکمیل می شود. می توان از هر نوع تکیه گاه استفاده کرد، مشروط بر اینکه قبلاً با روکش پوشانده شده باشد که مانع از خراب شدن مخاطبین در بین لایه و تکیه گاه می شود.

از رنگدانه های تعلیق ساخته شده، بسته به شرایط خشک شدن فیلم (فیلم تثبیت شده با چسب)، بافت و ساختار تکیه گاه مانند پوشش، می تواند جنبه های بسیار متفاوتی بگیرد. مخلوط هایی که بر روی آن تحمیل می شود، محکم بودن آن، درجه ضخیم شدن، اکسیداسیون و زردی آن است. در جریان خشک شدن، با ثابت کردن بخار آب، یک فیلم زرد مایل به زرد از linoxyn روی سطح روغن تشکیل می شود.

عرضه کننده رنگ روغنی صنعتی

عرضه کننده رنگ روغنی صنعتی مجموعه ما شما را به خرید کلی رنگ با قیمت هایی استثنایی دعوت می کند. فروش عمده رنگ با مناسب ترین قیمت امکان پذیر شده است برای خرید از مرکز ما با ما تماس بگیرید و یا در سایت ما ثبت سفارش کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.